2733
2734
عنوان

این رفتارش یعنی دوسم داره ؟😍

151 بازدید | 8 پست

من یه دوست صمیمی دارم اونم خانم هست هردو خانوم ...من خیلی دوسش دارم ولی گاهی شک میکنم که اون دوسم داره یانه ....مثلا اون روز من عکس یکی از دوستای دیگم گذاشتم استوری کلی حسادت کرد سریع رفت خودش منو استوری کرد و زیرش نوشت دوستت دارم بعدم عصبی شد گفت جز من به هیچکس نباید ( عزیزم و...) اینا بگی و زیاد نباید با کسی صمیمی بشی

اینقدر که دوستش داری از این عاشقانه ها براش بخر

https://www.instagram.com/p/CIfe5NSFvJe/?

igshid=1syl5ihunqhok

لینک کانال تلگرام bahar_narannj@
کلی قاب و باکس چوبی با شعر عاشقانه و کارهای قشنگ 😍
میتونید سفارش تک و یا حتی عمده هم بدین و با سفارش عمده برای خودتون درآمدزایی خوبی درمنزل کنید. سفارش هم میزنیم و ارسال هم داریم به شهرستان ها.

وا مطمئنی دختره🤤🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731