2733
2734
عنوان

تیرکشیدن پا در بارداری

5675 بازدید | 23 پست
سلام دوستان عزیز من هفته 15 هستم دیشب لگنم چنان تیر کشید که ازخواب بیدارشدم وسریع خوب شدامروز پای راستم داره تیر میکشه بیشتر از زانو پایینتره بظر شما خطرناکه ؟ چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم منم داشتم الانم گاهی دارم دکترم گفت به خاطر فشاری هست که برای بازشدن جای رحم در شکم ایجاد میشه اصلاااااااااا جای نگرانی نیست کلسیم و ویتامین و اینا هم دکتر خودش بهتر میدونه کی بهتون بده خیلی ها اصلا نیازی ندارن ایشالا آزمایش های خوب داشته باشین نیازی نیست لگن باید بزرگ شه بتونه بعدا نی نی رو تو خودش نگه داره حالا ایشالا سن بارداری بیشتر شه پادرد هم اضافه میشه که به خاطر پرفشاری و جریان خون زیادیه که تو بدن مادر باردار هست و کاملا طبیعیه این بار رفتین دکتر بپرسین چه علائمی رو باید علائم خطر بدونین و هر وقت خدای نکرده دچار اون شدین نگران شین این استرس ها و نگرانی ها برای نی نی ضررش بیشتره
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
من الان مکمل کلسیم هم میخورم ولی پادرد هم دارم که گفتن طبیعیه
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
ممنون از همه دوستان کمی خیالم راحت شد من 21 مرداد نوبت داشتم میترسیدم دیر بشه میخواستم امروز برم اما حالا خیالم راحت شد بازم متشکرم اگه کس دیگه هم تجربه داره لطفا" درمیان بذاره
توی بارداری باید هر روز منتظر یه چیزه تازه باشی ..... من چنان عضلات پام میگرفت که چن دقیقه ای میخکوب میشدم . مفاصل انگشتام هم قفل میشد . جوری که برای سجده نماز صبح دستای مشت شده ام باز نمیشد . ولی با تولد نی نی و تو همون چن هفته اول همه ی این چیزا خود بخود از بین رفت . زانو درد و کمردرد که همیشه باهام بود . ولی خدا رو شکر در مقابل خیلی ها من بارداری راحتی داشتم
منم سقط داشتم توکلت به خدا باشه
من الان تو شش ماهم تازه می فهمم چقدر الکی به خودم استرس میدادم
2706