2733
2739
عنوان

بلاخره عشق دوران بچگیم فراموش کردم

371 بازدید | 21 پست

من به خاطر این عشق یک طرفه ای که تا الان داشتم خواستگارمو رد میکردم چون اون شخص همش تو ذهنم بود تا اینکه یک مدت با پیج فیک فالوش کردم و باهاش چت داشتم .بعد فهمیدم این شخص خیییلی با چیزی که توی ذهنم بود متفاوته .

از اونجایی که من باهاش ارتباط زیادی نداشتم فکر میکردم یک شخصیت خیلی جذاب و خوبی داره ولی کلا تصوراتم در موردش اشتباه بود .

الان دیگه میدونم حتی اگر روزی بیاد سمتم قبولش نمیکنم چون باهاش خوشبخت نمیشم .

خداروشکر مهرش از دلم بعد چندیین سال رفت .چون میدونم اصلا شبیه کسی نیست که من میخوام.

اینارو هم طی چند ماه فهمیدم و کلی روزای سخت پشت سر گذاشتم .

امیدوارم هیچ دختری درگیر عشق یک طرفه نشه .اگرم شد توکل کنه به خدا که خودش یک طوری هدایتش کنه

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم

فراموش نکردی فقط عادت شده برات 

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عرضم به حضورت که منم قیدش و زدم چون بدرد نمیخوره

منتهی مهرش از دله هیچوقت بیرون نمیره😁

هر کاری کردم نرف که نرف

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
فراموش نکردی فقط عادت شده برات 

نه . اتفاقا قا چند ماه پیش خیلی دلم براشتنگ بود از وقتی شناختمش دیگه اگر پیامی هم بده ممکنه ج ندم یا سرد جواب بدم .من سی سالمه عزیزم بچه نیستم که بخوام همینطوری حرفی بزنم 

عرضم به حضورت که منم قیدش و زدم چون بدرد نمیخوره منتهی مهرش از دله هیچوقت بیرون نمیره😁 هر کاری کر ...

سعی کن بشناسیش .یک هو به خودت میایی میبینی دیگه دوسش نداری

2740
نه . اتفاقا قا چند ماه پیش خیلی دلم براشتنگ بود از وقتی شناختمش دیگه اگر پیامی هم بده ممکنه ج ندم یا ...

خداروشکر

بهترینا واست رقم بخوره

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔
سعی کن بشناسیش .یک هو به خودت میایی میبینی دیگه دوسش نداری

کاملا میشناسمش 

مزخرف اندر مزخرف

یه آدم مغرور خاله زنک بچه

یه پسر توهمی و بی جنبه

ولی حسم بهش هیچوقت عوض نمیشه

و فعلا قید ازدواج و زدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

عشق دوران بچگی واقعا تومخه فکرمیکنی اون آدم فقط روزمین میتونه خوشبختت کنه، اکثر ادما این حسو تجربه کردن همیشه از خدابخواه اون چیزی که به صلاحته جلو پات قراربده، دوست من هم خیلی درگیر بود حتی میدونست پسره چندتا دوس دختر داره و اصلا آدم موجهی نیس ولی بازم اگه بهش پیشنهاد میداد قطعا قبول میکرد، اما با یه آدم خوب ازدواج کردو الان میگه خداروشکر که اون آدم از ذهنم پاک شد

پس امضات چی میگه😂😂

اون که شوخیه 😁

کاملا میشناسمش  مزخرف اندر مزخرف یه آدم مغرور خاله زنک بچه یه پسر توهمی و بی جنبه ولی حسم ب ...

منم کلیپیج های توکل به خدا و قانون جذب برای شخص ایده ال فالو کردم .بعد از چند ماه کم کم روی ذهنم تاثیرات مثبت زیادی گذاشت .تنهایی نمیشه کاری کرد .باید به خدا توکل کنی و از اون کمک بخوای که مسیر برات باز کنه .اون وقته که معجزه میبینی 

2706