2737
2734

تا الان بیداره هر روشی رو رفتم اما بازم بیداره نمیخوابه.پس من کی بخوابم این میخوابه پسرم بیداره .میخوام بخوابم هم نمیزاره میگه مامان نخواب من میترسم😭😭😭

خدایا شکرت🙏🙏😊

مبارکه

ایشالا خوش قدمه

طفلی حتما درد داره، ببرش دکتر، احتمالا کولیک داره از بس درد می کشه مدام شیر میخوره

نی نی که فرق درد و گشنگی رو نمیدونه گلم

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه منظورم صبحه ساعت ۷.۵ ۸ دیگه پسرم بیدار میشه از خواب خب نمیتونه درک کنه من شبو بیدار بودم به خاطر خواهرش که نمیخوابیده .توقع داره من باهاش بازی کنم و بیدار باشم .خیلی روزای سختیه 😬☹

خدایا شکرت🙏🙏😊
2742

الان دختر و پسر منم خوابیدن ولی من دیگه بی خواب شدم . برای دخترم اونقدر قصه من دراوردی تعریف کردم که توش قهرمان بود و نجات میداد😆. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
مبارکه ایشالا خوش قدمه طفلی حتما درد داره، ببرش دکتر، احتمالا کولیک داره از بس درد می کشه مدام شیر ...

بردمش فعلا دایمتیکون میدم بهش کولیک داره نهایت تا ساعت دو هستش چند شبه از فرط درد شیر زیاد میخوره برای همین دل درد میگیره تا الان بیدار بود .گذاشتمش رو شونم هضم بشه شیرش .بدبختی رفلاکس هم داره😕

خدایا شکرت🙏🙏😊
الان دختر و پسر منم خوابیدن ولی من دیگه بی خواب شدم . برای دخترم اونقدر قصه من دراوردی تعریف کردم که ...

چند وقتشونه؟خیلی سخته دوتا بچه کوچیک .پسر من شش سالشه اما خب هنوز کوچیکه .و تو این کرونا به شدت وابسته من شده هیچ جا نمیمونه

خدایا شکرت🙏🙏😊
بردمش فعلا دایمتیکون میدم بهش کولیک داره نهایت تا ساعت دو هستش چند شبه از فرط درد شیر زیاد میخوره بر ...

عزیززززم، خیلی درد میکشه

ولی نمی تونه به زبون بیاره، بهت پناه میاره، باهاش نجوا کن و بگو که پیشش هستی، بگو که نگران نباشه

یاد کوچولوی خودم افتادم بغضم گرفت از اینکه ی نی نی داره درد میکشه

انگار تله پاتی شده چشاشو باز کرده و میگه مم بده مامانی

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2738
چند وقتشونه؟خیلی سخته دوتا بچه کوچیک .پسر من شش سالشه اما خب هنوز کوچیکه .و تو این کرونا به شدت وابس ...

دخترم 4.5 پسرم دوماهه . دیروز واکسنشو زدیم . دختر منم شبا کلا میچسبه به من .تخیلاتیه یکم . هی ازم سوال می پرسه و هی تو تاریکی از یه چیزی میترسه.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
بردمش فعلا دایمتیکون میدم بهش کولیک داره نهایت تا ساعت دو هستش چند شبه از فرط درد شیر زیاد میخوره بر ...

رفلاکسش علائمش چیه

من بچم سه ماهششه اصلا شیر نمیخوره

از دوماهگی بی اشتها شده

احترام برای کسایی هست که لایقش هستد                نه طالبش😏

وای وای این کولیک خیلی سخته . پدر آدم درمیاد . دخترم کولیکی بود از 12 شب تا 3 شب فقط می گردوندمش . 

من چی بگم که دوقلوهام شب یا یلدا دوسالشون میشه ولی نزاشتن یه شب راحت بخوابم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2706