2777
2789
عنوان

به شوهرم گفتم‌دست از این لوس باریاش بردار ناراحت شد😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 42 پست

چقدر خوبه که همسرت جلوی همه بهت ابراز محبت میکنه، اگه بهت بی محلی میکرد و بد حرف میزد اون موقع جلوی خانوادت خجالت میکشیدی، اکثر مردا تو جمع جوگیر میشن محل خانوماشون نمیزارن این خیلی خوبه که همسرت تو جمع حواسش بهت هست

وای الان یه سریا نیان بگن در کشوری هستیم که دیدن صحنه اعدام عادیه و ازین حرفا   

ولی شوهرت یخته ببخشید بیحیاس. باس احترام پدرخانمشو حداقل نگه داره.گاز اخه  

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدم میاد خب

اتفاقا تنها کارش و حرفش که بد نبوده اینکه گفته بدونه آرایش اینو دوست دارم شوهر منم که کلا خیلی سنگینه جلو همه همینو میگه اما خدایی بخواد گاز بگیره و... خجالت میکشم

اخی یک عدد از این شوهرا😐😑

نه آدم سختش میشه امشب یه گاز گرفت از بازوم مردم  ازدرد خودمو کنترل کردم میخواستم بکشمش

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
چقدر خوبه که همسرت جلوی همه بهت ابراز محبت میکنه، اگه بهت بی محلی میکرد و بد حرف میزد اون موقع جلوی ...

حتی جلوی پدرخانمش بازوی زنشو‌گاز بگیره هم خوبه؟  

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
نه بابا ۶ سال ازدواج کردم هردو ۳۰

اخه رفتاراش شبیه  دختر پسرای 20 ساله تازه نامزده خخخخ

کار خوبی کردی بهش گفتی به نظر منم یک سری ابراز علاقه ها فقط دو خلوت دونفره قشنگه

ولی اینطوری بهش میگفتی بهتر بود

عزیزم میدونم میخوای جلوی خانوادم محبت بهم بکنی و احترامم رو حفظ کنی فقط لطفا یکم مراعات کن

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
اتفاقا تنها کارش و حرفش که بد نبوده اینکه گفته بدونه آرایش اینو دوست دارم شوهر منم که کلا خیلی سنگین ...

به خدا امشب بازومو گاز گرفت خیلی دردم گرفت جلو خانوادم کنترل کردم میخواستم لهش کنم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

من شوهرم انقدر ازاین شوخیا بامن میکنه دیشب مهمون دلشتیم یهودستشو کرد تویقه من شانس آوردم کسایی که اونجا بودن پشتشون بود یه لحظه خودشم شوکه شد که عادت کرده به اینکار

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
اخه رفتاراش شبیه  دختر پسرای 20 ساله تازه نامزده خخخخ کار خوبی کردی بهش گفتی به نظر منم یک سری ...

نمیفهمه هی با چشم و ابرو اشاره میکنم نکن زشته 

من شوهرم یه بار پیش بابام باهام شوخی کرد انقد بابام بهم حرف زد گفت تو بی حیایی در صورتیکه کلا بابام خیلی 

روشنفکر از وقتی نامزد کردم خونم کرد تو شیشه اگه شوهرم پیشش حتی باهام حرف میزد یکم می خندیدیم ناراحت میشد 😔😔😔 تو خونه خودمون اصلا راحت نبودم ولی خونه پدرشوهرم اینا ازین لحاظ خیلی راحتم چه تو جمع چه خودمون باشیم

من شوهرم انقدر ازاین شوخیا بامن میکنه دیشب مهمون دلشتیم یهودستشو کرد تویقه من شانس آوردم کسایی که او ...

🤣🤣🤣 دستشون قطع بشه که انقدر هرزه شوهر منم رفتم چایی بهش بدم با دست زد جای حساسم پشتم بود کسی ندید 

نمیفهمه هی با چشم و ابرو اشاره میکنم نکن زشته 

با چشم و ابرو نه عزیزم

توخلوتتون کلامی بهش بگو

اتفاقا مردا از چشم و ابرو اومدن تو جمع متنفرن

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
حتی جلوی پدرخانمش بازوی زنشو‌گاز بگیره هم خوبه؟    

تو خانواده ما که عیب نیست شوخی زن و شوهر، ولی خوب هرکسی یه فرهنگ خانوادگی داره دیگه، ما کلا مذهبی نیستیم برای همین هم برامون مشکلی نیست

2801