2737
2734

من چهار ماه پیش تریتا سزارین شدم موقع ترخیص واسه دخترم سونو نوشتن واسه دررفتگی مادرزاد لگن. از چندنفر اطرافیان پرسیدم واسه اوناهم نوشتن گفتن یعنی روتین هست که واسه همه بچه ها مینویسن و چیز مهمی نیست . دخترمو شش روزه بود بردم پیش متخصص معاینه کرد گفت مشکلی نداره منم چون از کرونا  میترسیدم دیگه سونو نبردم. امروز یه خانومی  اینجا گفت بچش دررفتگی لگن داشته  که فقط با سونو مشخص شده. خیلی استرس گرفتم 

حالا کسای که تریتا زایمان کردین واسه بچه شماهم سونو نوشتن یا نه؟ اگه اره انجام دادین چیشده جوابش؟

ممنون میشم جواب بدین  دارم از استرس میمیرم. حالا حتما میبرمش بازم دکترکه خیالم راحتشه   

فقط میدونم فیلم دل تو بیمارستان تریتا ساخته شده بود😐😐

خب ی متخصص اطفال ببند بچتو

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میدونم فیلم دل تو بیمارستان تریتا ساخته شده بود😐😐 خب ی متخصص اطفال ببند بچتو

بردم متخصص معاینه کرد گفت مشکلی نداره دکتر خوبیم هست ولی باز نگران شدم میگم نکنه با معاینه معلوم نشه حتما سونو نیاز باشه 

2728
بردم متخصص معاینه کرد گفت مشکلی نداره دکتر خوبیم هست ولی باز نگران شدم میگم نکنه با معاینه معلوم نشه ...

اگر نگرانی خب یه سونو بده چیزی کم نمیکنه که

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
بخاطر کرونا ترسیدم اونموقع بچه چندروزه رو ببرم سونو ولی الان دیگه حتما میبرم که خیالم راحت شه 

خیلیییییی رعایت کن

2740
شما از تریتا راضی بودین رسیدگی پرستارا خوب بود؟

بله خیلی عالی بودن. من بخاطر کرونا ترسیدم مادرمو همراه ببرم چون سنش بالاست خواهر مجردم همراهم بود که چیزی از بچه داری بلد نیس. هرچند بار زنگ میزدیم میومدن کمک واسه تعویض بچه و اینا

کاش تست بگیرن قبل پذیرش اتاق خصوصی داشتی؟

تست که میگیرن ولی خب بازم خواهرم جوون تره گفتم تر و فرزتره. بله من اتاق خصوصی داشتم کاملا راحت بودیم.

البته هزینشو یادم نیست