2733
2734
عنوان

یکم دلداری بدین مرسی😢

206 بازدید | 18 پست

بچه ها من یکساله نامزد کردیم حلقه دستمون کردیم دیگه میخاستیم بعد یکسال عقد کنیم که کرونا اومد و یکسری مشکلات دیگه تو این یکسال سعی کردم خوب بشناسمش نامزدمو از همه نظر خوبه خسیس نیست،خوش اخلاقه دیگه همه چی اوکی اما یه چیز که منو آزار میده ایشون خیلی 

به قول معروف فــِس فــِسوکه کارهاش و خیییلی آروم انجام میده و حرص من درمیاد،وقتی میخایم بریم بیرون من همیشه منتظرم تا ایشون حاضر بشه و بیاد چون یا به فیلم تلویزیون خیره مونده یا داره حرف میزنه با بقیه اهل خونه ،کلا همه کارهاش آرومه،آرامشه زیادیش اذیتم میکنه.حتی باهاش دعوام میشه سرش داد میزنم هم هیچی نمیگه ساکته ساکت اصلا حاضر جوابی نمیکنه باز حرص من درمیاد فقط سکوت میکنه موقع دعوا😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالته😂😂😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2728
2738
بعضی وقتا میگم چرا عین ماست می مونی بازم هیچی نمیچه عین ماست نگام میکنه

بنده خدا😂😂😂😂

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2706