2733
2739
عنوان

خواهرانه ازتون میخوام کمکم کنید8

251 بازدید | 27 پست

من تقریبا5 ماه پیش سزارین شدم برا بار سوم بچه ام شیر خشکیه ال دی مصرف میکنم الان حدودا 25 روز میگذره و  پریود نشدم هفته پیش آزمایش دادم منفی بود بیبی چکم بازم منفیه آمپول هم زدم باز پریود نشدم  بنظرتون من باردارم یعننی لازمه سونو بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم زعفران دم کن بخور فوری یا حداقل بعد از یک روز پریود میشی . من خودمم پریودم نامنظمه  همیشه زعفران میخورم.  ولی باردار باشی سقط میشه ها  اول مطمئن شو باردار نباشی آزمایش بدی خیالت راحت میشه مطمئن تره

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 
2731

اگه امپول پرژسترون زدی و یک هفته گذشته و خبری نیست

متاسفانه احتمالش زیاده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

هر سه بار سز شدی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2740
چرا زودتر ب فکرش نشدی انشاالله ک باردار نیستی حتی اگه باردارهم باشی بازم ب اون امپول ی تاثیری میذاشت ...

خب گفتم چند هفته بگذره ک اگه باردار باشم با بیبی چک و ازمایش زود مشخص میشه

2706