2737
2739
عنوان

علائم بارداري

208 بازدید | 37 پست

سلام وقت دوستان بخير

بچه ها لطفا راهنمايي ام ميكنيد؟

من ٢١ موعد پريودمه زير دلم تير ميكشه حالتام شبيه پريوديه

از طرفي اقدام به بارداري داشتم روز تخمك گذاريم بر اساس كيت تخمك گذاري اقدام كردم.چقدر احتمالش هست باردار باشم؟بي بي چك الان بزارم با بازم صبر كنم؟

به زندگیم خوش اومدی....

واسه بیبی چک ۱۵ روز از روزی که کیتت مثبت بود رد شد، بعد بذار

علائم بارداری شبیه پریود ، تشخیص داده نمیشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه بیبی چک ۱۵ روز از روزی که کیتت مثبت بود رد شد، بعد بذار علائم بارداری شبیه پریود ، تشخیص داده ...

پس الان ميشه بي بي گذاشت.ممنون از راهنماييت عزيزم

به زندگیم خوش اومدی....

منم ماهایی که اقدام داشتم پر علائم بودم تو نت میتابیدمو علائمارا میخوندمو میگفتم صد در صد حاملم ولی بعد پریود میشدم.ماهی که یه دونه علائمم نداشتم میگفتم اون ماها انقده علائم داشتمو باردار نبودم این ماه که دیگه هیچیو بیخیال بودم اما خداراشکر باردار بودم.توام اصلا محل نزار و بهش فک نکن

2738
منم دارم دررد تخمدان دعتکن باردار باشم بچت به دنیا اومده؟

عزیزم ان شاءالله بارداری

ن گلم.باردارم

۲ سال اقدام بودم

با کلی دارو و امپول و افسردگی 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706