2733
2734
عنوان

چکار کنم من

64 بازدید | 3 پست

سلام خانوما من بعده ۴ ماه از عروسیم رفتم دکتر چکاب معمولی گفت تنبلی تخمدان شدید داری باید لتروز بخوری که پریوداتم منظم بشه . من و شوهرمم بچه نمیخواستیم حداقلش تا ۵ سال چون از لحاظ مالی و خیلی چیزا مشکل داشتیم .

خلاصه خوردم و همون ماه حامله شدم .

الانم ۲۵ روز از زایمانم میگذره

مشکلم اینه شوهرم ۹ ماه حاملگی که کامل میزد تو سرم ما بچه نمیخواستیم تو قرص خوردی تو عجله داشتی اینجور شد فلان .

گفتم بچه بیاد دلش نرم میشه تحمل کردم 

ولی الان با وجود بچه هم میگه تو تو تو 

دیوانه شدم درسته اشتباه کردم تحقیق نکردم خوردم ولی دکتر داده بود تقصیر من چیه کارع خداس

میدونم با شرایطت بچه داری سخته ولی ناشکری نکنین حتما صلاحت در این بوده که الان بچه دار شی 

یه ذره که بگذره میگید چه خوب شد که الان بچه دار شدیم مطمئنم خدا حفظش کنه براتون به شوهرتم بگو من تنها که حامله نشدم نمیخواستی حواستو جمع میکردی 😐

عزیزم بدل نگیر الان همه تحت فشارن همسرت هم داره بار خانواده رو بدوش میکشه واقعا همه زیر این همه گرونی زاییدن اصلا ازدواج و بچه اوردن تو این موقعیت اصلا کار درستی نیست ولی خوب کار شمام عمدی نبوده دست خودتون نبوده که سعی کنید تو خرجای خونه به همسرتون تا جایی که ممکنه کمک کنید پوشک خیلی گرونه میگن صدو سی تومنه میدونم سخته ولی برید سمت کهنه خدا لعنت کنه باعث و بانیشو چی میشه گفت اخه تازه مادر پدر شدید باید خوشحال باشید نگا تو چه وضعیتی انداختن ملتو

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728