2752
2734
عنوان

از حرف دوستم واقعا چندشم شد!عقده ایی بازیا چیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 58 پست
دقیقا🤣🤣🤣 حالااا خوده پسره هر شب استوری تو قهوه خونه میزارهههه

قشنگ مشخصه ازین بی خاصیتای خیابونیه😣توی رفاقتت تجدید نظر کن

کسی که با همچین آدمی دوست میشه و ازش دستور میگیره واسه دوستی زیاد مناسب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من روابط عاطفی و شخصیمو هر چند یک روزه باشه به رابطه رفاقتی ترجیح میدم ببخشید شما ۷ ساله دوستین تا ...

بالاخره میتونست درست بهم بگه ن با اون لحن زننده 

منو اونو نون نمک همو خوردیم مثل خواهر باهم زندگی میکردیم 

اون ا وقتی رل زد تا وقتی خبری نگیرم خودش نمیگیره 

2731

اگر باباش بهش میگفت نرو، جیغ داد که چرا آزادم نمی‌ذارید   

کلی گفتم نه مخصوص دوست اسی 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
باید میگفتی تف به شکلت حالا دوروز دیگ ک اومدی پیشم زار بزنی که ولت کرده میرینم به دکورت😶

واقعا دو روز دیگ میاد خونمون یه هفته میمونه چس ناله میکنه 

همیجوریش پسره ملومه با۲۰ نفریه

بابا میخواد تلاش کنه تا بگییرتش.بایدم حرفش گوش کنه.امان از بی شوهری

پسره گوز تو بساطتش نداره گلم همون اولم بش گفته من ازدواج نمیکنم 

نمیدونم چطور راضی شده باهاش بمونه دوستم🤣🤣🤣🤣🤣

حالا توام دوس پسرت بهت میگفت بتمرگ تو خونه حق نداری با دوستات بری بیرون همینجوری باهاش رفتار میکردی

درست حرف بزن این چ وضع حرف زدنه !!!!

من تو تاپیکای قبلی هم گفتم من تو رابطه هستم و عاشق اون هستم و قصدمون جدیه و از همون اول بهش گفتم اختیار رفت امدم دست خودم چون بچه نیستم ک پرو نشه 

[QUOTE=167628827]منم فقط پسره رو پرو میکنن[/QUOTE

منم یه رابطه پونزده ساله رو با دوستم تموم کردم داستانش طولانیه اما اون جوگیر دوس پسر جدیدش شد اون پسره هم به من که کنار همسرم بودم نخ میداد 

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
احمق مثال زدم چقد خنگی، من بیکار نیستم تاپیکهای مزخرف تورو بخونم ک میگی تو تاپیک قبلی‌ام هس، عن توی ...

عن توی تو تربیت خانوادگیت ک اگ دو دیقه وقت میزاشتن سرت ادب یادت میدادن اینقدر بی شخصیت و پرخاشگر نمیشدی بیایی تو تاپیک عمومی اینجور حرف بزنی شعور نداری بیخود میکنی بیایی نظر بدی 

حالا هم گمشو بیرون از تاپیکم بار بعدی بدتر میرینم بهت