2752
2734
عنوان

از حرف دوستم واقعا چندشم شد!عقده ایی بازیا چیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا صبر بده بمن 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2731

با اجازه استاتر عزیزم

میدونم‌ ربطی به این تاپیک نداره،خواهش میکنم واسه حل شدن مشکلم ی صلوات مهمونم کنید😔😔😔😔🙏🙏🙏

(از اینکه میبینم بچه ها بهم لطف دارن و صلوات میفرستن خیلی خیلی بیشتر امیدوارتر میشم و تلاش میکنم.

اگه واستون مقدور بود لطفا صلوات رو بفرستین خیلی به صلواتون نیاز دارم❤❤❤❤)

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
من روابط عاطفی و شخصیمو هر چند یک روزه باشه به رابطه رفاقتی ترجیح میدم ببخشید شما ۷ ساله دوستین تا ...

اگ رابطه زن و شوهری باشه یچی ولی اخه رابطه دوستی؟!اصلا یه پسر چکاره ادمه ک بخاد تعیین تکلیف کنه

دلم آرامشی خدایی میخواهد
الان بعضیا میگن تو داری حسودی میکنی ولی نه خودم عاشق یکی دیگم و مطمعنمممم امیر دوستمو واقعا از ته دل ...

این پسره ازین بچه مچه هاس که میددنن دخترا گیر دوست دارن گیر میدن  و هیچ علاقه ای ندارن

تو آمدی از راه در آن شب بیمار، همراه تو دنیا با من قدم میزد..🍃
جوگیر شده یه مدت دیگه مثل چی پشیمون میشه

صد در صد چون اون هر وقت بهم نیاز داشت من پیشش بودم من فردا نیاز داشتم کسی کنارم باشه 

بالاخره ادمارو تو این روزای سخت میشناسن 

2706