2737
2739
عنوان

کولیک نوازد

166 بازدید | 38 پست

بچم یک ماهو پنج روزشه خیلی جیغ میزنه و درد مبکشه.

چیکارکنم؟

قطره پدی لاکت و کولیک ایز هم بهش میدم فایده نداره

تجربه هاتونو بگین.دیگه روانی شدم.یک شب تا نه صبح جیغ میزنه😢

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  

اگه تهران هستی یه دکتر بی نهایت خوب معرفی کنم بهت

یعنی عالی تر از این دکتر من ندیدم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گرایپ میکسچر بده نخود لوبیا غذاهای نفاخم نخور خودت 

میدم فایده نداره اصلا

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
شکمش جهت عقربه های ساعت ماساژ بده.بکم حوله گرمکن بذار روش.بذارش تو کالسکه یاگهواره یا بغل کن

فایده نداره😢

2740
از کی شروع شد .پسر منم یه ماهشه از دو تا نه صبح .از اون ور می‌خوابه .بعد پسر. دوساله ام بیدار میشه . ...

وای پسر منم همینه ولی از موقعی که بدنیا اومد کولیک داش

اول از همه آروغشو بگیر حتماااا.بعدشم قطره ای بگیر که بهش بسازه و دلش خوب بشه

اروغشم میگیرم.دیگه دکتر این قطررو داد

2706