2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی شکنجه میده منو

7572 بازدید | 29 پست

بچه ها خیلی حالم بده پارسال اینجوری موقع ها باشوهرم طلاق طلاق کشی داشتم پسرم خیلی اذیت شد مجبور شدم بخاطر پسرم خودمو بسوزنم شوهرم مشکل روحی داره رفت امد دوست نداره بیرون رفتن دوست نداره دوست نداره مثل بقیه مردها صبح بره سرکار شب بیاد وقتی ام که خونست بچه دوسالمو باخودمو اذیت میکنه ازیک طرف من جایی رو ندارم بابچم برم همیشه دوست داشتم یک خونه داشته باشم پسرم اذیت نشه خودم سرراحت روبالش بزارم ولی خودشو خانوادش نمیزارن خودشو انقدری درگیر مشکلات خانوادگی میکنه بخاطر زندگی خودش کاری نمیکنه خدا شاهد اگه یک پنجاه هزار بهم بده تادوماه ازپول خبری نی تامیخام باهاش بحرفم مثل روانیا باهام برخورد میکنه حتی تاجایی میرسه که میخاد روم دست بلند کنه اینم بگم من ازدواج دومم قبلا یک نامزدی ناموفق داشتم انقدری عذابم میده که به گوش نامزد قبلیمم رسیده اون دلش به حالم میسوزه جوری شده بود که شمارمو پیدا کرده بود گفت بود من هنوز میخامت اگه شکنجه میشی ازش جدا شو که منم گفتم گمشو من عاشق شوهر بچمم یک بار دیگه زنگ بزنی ازت شکایت میکنم

زندگیم پسرمه

چرا از چینن همسری بچه دار شدی ؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

چرا فک میکنی بچت با موندنت تو اون زندگی کمتر اذیت میشه؟ یبار برا همیشه بیا بیرون 

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد سخته زندگی با همچی ادم بیخودی😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
2738
تا کی میخوای ادامه بدی ؟خودت و بچت مریض میشید

مریص شدم مشکل روحی گرفتم ده دوازده کیلو وزن کم کردم پیشونیمو نصف کرده مریضی پوستی گرفتم دکتر میکه ازاعصابه

زندگیم پسرمه
2706