2737
2739
عنوان

داروهای آی وی اف ivf

918 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من این ماه قراره ای وی اف کنم و داروهامو باید از فردا شروع کنم

نمیتونم پیداشون کنم

کسی تازگیا خریده بدونه کجا داره؟

ستروتاید

پرگوریس

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجا درج میکنم اگر کسی بعدها اومد و این تاپیک رو دید شاید کمکش بکنه

اول از همه زنگ بزنید ۱۴۹۰ تا بهتون بگه کدوم داروخانه ها موجود دارن بعد شماره اون داروخانه هارو بگیرید و بپرسید هنوز دارن یا نه. چون گاهی اطلاعات ۱۴۹۰ به روز نیست

شماره داروخانه های دولتی رو هم از اینترنت بردارید و بپرسید

یه راه دیگه هم لینکه من مراکز ناباروری یا متخصصین نابارووری در تهران رو روی گوگل مپ سرچ کردم و بعد داروخانه های اطرافشونو روی نقشه پیدا کردم و زنگ زدم پرسیدم

در نهایت hmg که زیاد بود اکثرا داشتن و از دم خونمون گرفتم

ستروتاید داروخانه حیدری انتهای سازمان آب کنار مرکز ناباروری امین داشت گرفتم. داروخانه مشهدی تو پاسداران و داروخانه قائمیه کنار مرکز رویان هم داشتن

پرگووریس رو هم از داروخانه مرکزی هلال احمر تو طالقانی گرفتم. داروخانه تشیدی کنار مرکز رویان و داروخاته مشهدی تو پاسداران هم گفتن دارن

به امید موفقیت همه عزیزان تو این مسیر سخت و شیرین

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2731