2733
2739

من درسم هنوز تموم‌ نشده ۲۸ سالمه، قصش هم درازه که چرا تموم نشده لطفا نپرسین ...مهاجرت یکی از دلایلشه 

نامزد سابق  خیلی  پولکی بود و‌شغل و‌مقام زن براشخیلی مهم بود 

😐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد من با وجوذیکه به دو روش جلوگیری داشتم و قرص میخوردم زیر نظر دکتر حامله شدم که با تهدید و‌کلک منو مجبور کرد بچم رو در ۵ هفتگی بندازم و بهد سقط یبچه بعد سه هفته طلاقم داد به طور کاملا بی خبر و اتفاقی 

بعد من با وجوذیکه به دو روش جلوگیری داشتم و قرص میخوردم زیر نظر دکتر حامله شدم که با تهدید و‌کلک منو ...

خدا ازش نگذره

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

چه نامردی اومده بوده تو زندگیت😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740

بعد مامانم گفت اگه درستو خونده بودی و تموم کرده بودی همین نامزدت ولت نمیکرد 

خالا حداقل نصف دلیل تاخیر درسمن پدر مادرمن و اتفاقاتی که من توش قدرتی نداشتم 

مگه میشه یعنی واسه طلاق واسه سقط تو هیچ نقشی نداشتی بزور بردنت مگه زبون نداشتی بگی من نمیخام

کسی نخواست به زور میتونی بگی میخوام؟ خودم رو‌کشتم نمیخواستم دیگه به شب رفتم با دسته گل در خونش رو پاشافتادم گریه میکردم زنگ زد پلیس

مگه میشه یعنی واسه طلاق واسه سقط تو هیچ نقشی نداشتی بزور بردنت مگه زبون نداشتی بگی من نمیخام

واسه سقط هم ترسوندم و‌ از بابام استفاده کرد که میدونس ازش میترسم 

نامرد واسه یک ثانیه هس

عزيزم شما شانس اوردي كه همچين ادمي از زندگيت رفته . 

چه ربطي به درس داره 😐

اگر مادرت دوباره گفت ، بگو خدا دوستم داشت من و راحت كرد نگذاشت عذاب بكشم 

از اينكه رفته خوشحالم 😊

2706