2737
2734
عنوان

سقط جنین به دلیل تشکیل نشدن قلب

1558 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من با ای وی اف باردار شدم و متاسفانه قلب جنین تشکیل نشد الان هفته ۱۲ هستم ولی جنین در شش هفتگی مونده و رشد نکرده

امروز سونوی اخر رو انجام دادم و دکتر کفت داروهامو قطع کنم و منتظر سقط باشم 

من هیچ ایده ای در مورد سقط ندارم نمیدونم چیکار باید انجام بدم که کامل دفع بشه و کار به کورتاژ نرسه 

خیلی ممنون میشم اگر تجربه ای دارید برام بنویسید 

زعفران

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من پارسال خودش خودبخود دفع شد قلب هم داشت ولی یه دفعه از بین رفت و احتیاج به کورتاژ نشد ولی برای موردهایی مثل شما معمولا با سایتوتک انجام میشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2731

سلام منم چند سال پیش هفته 11 متوجه شدم قلب جنین تو هفته 9 متوقف شده منتها من کورتاژ شدم عمل خیلی ساده ای بود من خودم اصرار داشتم چون شرایط روحی مناسبی نداشتم بعدشم دکتر گفت ممکنه با قرص کاملا دفع نشه ومشکل ساز بشه

واقعا متاسف شدم منم ۲سال پیش این اتفاق برام افتاد.مریم گلی+بومادران+رازیانه+سیاه دانه را دم کن روزی ۴لیوان بخور و کلی پله بالا پایین برو.طناب بزن وقتی دردت شروع شد اصلا مسکن نخور و تحمل کن تا کامل دفع شه 

تو همانی که توانی بکشانی دل مارا به جهانی که دلم میخواهد.

اگه با آی وی اف باردار شدی بعید میدونم خودش سقط شه تا ۱۰ دوز اگه سقط نشد حتما باید قرص بندازی تا سقط شه وگرنه برات خطرناکه سقط خون ریزی عجیبی داره ایزی لایف بخر و ازین رو تختی ها که تو بیمارستان میندازن زیر پایین تنه خانوما بنداز رو تشکت که یه وقت روتختی یا رو تشکیت کثیف نشه

2740
سلام منم چند سال پیش هفته 11 متوجه شدم قلب جنین تو هفته 9 متوقف شده منتها من کورتاژ شدم عمل خیلی ساد ...

آره واسه منم کامل دفع نشده بود اما دکترم گفت بهتره کورتاژ نکنی چون با آی وی اف بودم و بچه ندارم گفت رحم ضعیف میشه ۳ ماه خون ریزی داشتم خیلی اذیت شدم تما کورتاژ نکردم

آره واسه منم کامل دفع نشده بود اما دکترم گفت بهتره کورتاژ نکنی چون با آی وی اف بودم و بچه ندارم گفت ...

عزیز دلم چقدر سخت الهی که زود باردار بشی 

خیلی دلم به اونهمه تلاشی که کردم تا باردار بشم میسوزه 

خدا کنه دفع کردنش سخت نباشه 

آره واسه منم کامل دفع نشده بود اما دکترم گفت بهتره کورتاژ نکنی چون با آی وی اف بودم و بچه ندارم گفت ...

عزیزم من چند روزه خیلی توی لگنم احساس فشار داشتم با وجود ۶ تا قرص استرادیول و دو تا شیاف و امپول 

امروز دکتری که سونوم کرد گفت این جنین اماده سقطه خدا کنه واقعا همینطور باشه 

خدا ان شاء الله دامن همه منتظرا رو سبز کنه مخصوصا شما استارتر عزیز 

واسه اینکه ازاین وضعیت راحت بیرون بیای و به زودی زود خدا بهت نی نی خوشکل عطاکنه صلوات میفرستم ❤️

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
خدا ان شاء الله دامن همه منتظرا رو سبز کنه مخصوصا شما استارتر عزیز  واسه اینکه ازاین وضعیت راح ...

ممنونم از این دعای زیبا و پر مهرت عزیزم 💓

الهی زندگیت پر از برکت و خوشحالی باشه