2737
2734

بعضی شبا دمای بدنش ۳۷.۹یا۳۷.۸،گاهی عم ۳۸.۵ یا یه ذره بیشتر،بعد خود به خود بعد مثلا نیم ساعت میشه ۳۶.۵!با دماسنج لیزری میگیرم،سه بار دکتربردم از خون و ادرار نوشت،مشکلی نداشت خداروشکر،واسه چی میتونه باشه دیونه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جای بدنش عفونت داره

نه عزیزم ازمایش خون واسه همین عفونت دورازجونش خونش نوشت،گفت نه هیج عفونت و التهابی تو بدنش نیس،دکتر گفت اون دماسنجا خطلا داره اصلا تب نداره یه ذره گرم فقط

2731

عفونت ادراری نداره  البته ممکپه تو آزمایش نشون نده بهتره ببریش دکتر  مجاری ادرار کودکان 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2738
نه عزیزم ازمایش خون واسه همین عفونت دورازجونش خونش نوشت،گفت نه هیج عفونت و التهابی تو بدنش نیس،دکتر ...

عزیزم بدن درد نداره احتمال رماتیسم مفصلی هم داره به ی متخصص ببر یا ارتوپد 

نه عزیرم،حالش خوبه بازی هیچ بیحالی نداره خداروشکر هیچ شکایتی نداره  فقط این تب رو اعصابم

عزیزم اگر شبها تب داره و دقت کن اگه تبش خدایی نکرده ی ماه ادامه داشت و هیچ عفونتی نداره احتمال اینکه رماتیسم مفصلی داشته باشه هس دقت کن به رفتاراش ببین پشت زانوهاش و پشت کردنش درد نداره ازش بپرس جایی از بدنش درد نمیکنه انشالا که چیزی نیس ولی اکه ادامه داشت حتما متخصص کودکان خوب ببر