2737
2734

دیدین ی نفر کارای خنده دار میزاره،فالوور زیاد داره؟ بعد چندتایی فن پیج داره؟

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است : به منچه😊 به تو چه😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا فن بودنو دوس ندارم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

خا؟

افتخآرم اینه خوزستآنی ام😎🌴پروآزی ۶۵٠😉 معشوق من اگه قرآر باشه یه مرد بآشه قطعآ آقآی استقلاله😂😍دختری که مرجع تقلیدش کورش و داریوشِ💞💎بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یآ حسین😀💚 هم بآ عشق پیرو دین احمدی،هم به شدت مفتخر به نژآد آریاییم هستم😍💖 خدآی من یه وجودِ خیلی مهربونه یه آغوشِ پر از عشق دوست دآرم خدآی نآزم(:💛🌸قربونِ اسمت برم آقا اَبَلفَضل🙂❣️اونجآ که خدآ میگه؛ آیآ خدآ برآی بنده اش کآفی نیست؟، اونجآ نمیشه برآی مهر و محبتش مُرد؟😭😚💛به شدت رو طبیعت حسآسم، خوآهش میکنم عآجزآنه خوآهش میکنم مرآقب طبیعت بآشیم🙁🌱|زودآ که نبآشد وی و ایران باشد😏| به یک رضآ شآهِ بآ صلآبتُ جَسورُ ایرآنی پرستُ پرتلآشُ ضد آخوندُ بی نظیر برآی بآزسآزیِ وطنی مخروبهُ متخصص در فن پس گردنی زدن به وطن فروش، یک بآر دیگر نیآزمندیم...(:💔 من یه تعلیقیِ سیآسیم منو از چی میترسونی؟😐
2738
میخوام بدونم چجوریه.میخوام فن پیج کسی بشم.بلد نیستم

یه پیج باز می کنی 

عکسای طرفو میریزی اون تو 

خب پیج خودشم عکس داره دلیلی نداره بیان پیجت پس باید کلیپ اینا درست کنی با عکسای طرف 

تا فالور جمع کنی