2733
2734
عنوان

معاینه هفته 39 شدم و....

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 107 پست

عزیزم حواست به زمان دردات و فاصله بینشون باشه از چند ساعت و بعد یه ساعت نیم ساعت شروع میشه و نزدیک زایمان به دو سه دقیقه میرسه. 

انشاالله به سلامتی زایمان کنی. 

برا بيمارستان رفتن عجله نکن زیر 3 سانت بستری نمیکنن

بذار دردات رو تو خونه بکشی 

فقط حواست باشه اگه  کیسه آبت پاره شد سریع بری. 

انشاالله نی نی خوشگلت رو زودتر بغلت بگیری. ❤️❤️❤️❤️

نور خواهی مستعد نور شو.... 
عزیزم حواست به زمان دردات و فاصله بینشون باشه از چند ساعت و بعد یه ساعت نیم ساعت شروع میشه و نزدیک ز ...

مرسی عزیزم... ممنون از راهنماییت 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم... ممنون از راهنماییت 

عزیزم اگه میخوای دردات زودتر شروع بشن یه گل گاوزبون باعسل بخور ان شاالله راحت زایمان میکنی موقع دردا وزایمانت هم سعی کن نفس عمیق بکشی عالیه

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر ..ارام تر از آهو بی باکترم از شیر....هرلحظه که می کوشم درکار کنم تدبیر ...رنج از پی رنج اید زنجیر پی زنجیر ...خداجونم ماکه همش تسلیمت بودیم پس توهم هوامونو داشته باش وکمک کن ارامش واسایش فراوون داشته باشیم ♥️♥️
عزیزم اگه میخوای دردات زودتر شروع بشن یه گل گاوزبون باعسل بخور ان شاالله راحت زایمان میکنی موقع دردا ...

گل گاوزبون ندارم تو خونه متاسفانه.. مرسی عزیزم 

2731
گل گاوزبون ندارم تو خونه متاسفانه.. مرسی عزیزم 

اشکال نداره ان شاالله که راحت زایمان کنی نفس عمیق یادت نره پروسه زایمانو کوتاه میکنه

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر ..ارام تر از آهو بی باکترم از شیر....هرلحظه که می کوشم درکار کنم تدبیر ...رنج از پی رنج اید زنجیر پی زنجیر ...خداجونم ماکه همش تسلیمت بودیم پس توهم هوامونو داشته باش وکمک کن ارامش واسایش فراوون داشته باشیم ♥️♥️
اشکال نداره ان شاالله که راحت زایمان کنی نفس عمیق یادت نره پروسه زایمانو کوتاه میکنه

مرسی عزیزم. حتما انجام میدم... 

اره یکسره و مداومه. الان بیشتر شده... بشینم طاقت فرساس. دراز کشیدم یکم بهتره 

برو  بیمارستان  دیگه

وقتته

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
چطوری؟؟، هنوز درد داری؟ رفتی بیمارستان؟ 

الان برعکس شده راه میرم خوبم. دراز میکشم درد دارم... دردش نسبت به چند ساعت پیش یکم بهتر شده. نه نرفتم دکتر. گفتم صبح برم

الان برعکس شده راه میرم خوبم. دراز میکشم درد دارم... دردش نسبت به چند ساعت پیش یکم بهتر شده. نه نرفت ...

کلا من تو زایمان اینطور بودم ،، با ورزش و راه رفتن دردم کم میشد 

بیخبرمون نزار

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
کلا من تو زایمان اینطور بودم ،، با ورزش و راه رفتن دردم کم میشد  بیخبرمون نزار

مرسی عزیزم.. الان سونوگرافی نشستم... از صبح یکم خونریزی تیره رنگ دارم.. دردامم هست.. دعا کن بچم فقط سالم باشه

مرسی عزیزم.. الان سونوگرافی نشستم... از صبح یکم خونریزی تیره رنگ دارم.. دردامم هست.. دعا کن بچم فقط ...

وااای عزیزم اون خونریزیه واسه اینه که زایمانت داره شروع میشه 

رحمت داره باز میشه 

احتمالا تا شب به دنیا میاد 

بیرونی برو وسایل دمنوش رو بخر حتمااا بخور

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2706