2733
2739

من ۳ دی وقت جراحی دارم

میترسم

دو دلم

نگرانم پشیمون بشم

میگن بعدش بالا میارن

درد دارن

اذیت میشن

من خیلی میترسم پسرمم دو سالشه

تورو خدا صادقانه بگید بهم بعد از عمل چجوریه حال آدم

منم میخواستم بکنم ولی پشیمون شدم

ی عکسی دیدم ک تا یک هفته اشتهام کور بود😐

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چ ربطی ب پسرت داش

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من ک نه درد داشتم نه بالا اوردم اصلا  تصمیم ب جایی گرفتم  

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

من حتی یه ذره ام درد نداشتم راضیم یه دور دیگه عمل کنم بینیمو ولی یه بار آمپول نزنم

بعد عمل ممکنه به خاطر بیهوشی حالت تهوع بگیری ولی من با اینکه چند بار بیهوش شدم بالا نیاوردم یه هفته اول فقط حس کلافگی به خاطر ورم و ترشحات بینی و حموم نرفتن داری

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

درد نداره اصلا

ولی دکتر من ریدههههه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2706