2733
2734
عنوان

چرا شوهرم میگه کمتر غر بزن

475 بازدید | 55 پست

سلام 

امروز اومدیم خونه مامانم بعد قرار شد که من بمونم چند روزی بهش میگم هر وقت رفتی خونه..خونه رو تمیز نگه دار جارو بزن غذا درست کردی گاز رو تمیز کن 

پنجره ها رو باز کن خونه هوا بگیره.. میگه تو همش غر‌ بزن عین بچه ها هی بگو چی خوبه چی بده 

سرمو خوردی از بس حرف میزنی برو اون نشین این همه کنارم 

من همیشه میخندیدم بهش میگفت باشه باشه میدونم که میدونی میگم که فراموشت نشه 

ولی امروز گریه ام گرفت از حرفاش 

چرا مدام اینا رو میگه 

چرا دوست نداره با منی که خانمش حرف بزنه 

همیشه فکر میکنم اگه تا صبح با دوستاش بشینه حرف بزنه خسته نمیشه 

اما با من دوساعت حرف بزنه خسته میشه.. 

بعدم که رفتیم نهار بخوریم هی گفت چته گریه میکنی 

من بیشتر بغضم گرفت گریه کردم ولی نگفتم ازش ناراحتم 

هرچیم گفت از من ناراحتی گفتم نه نهارتو بخور 

بعد نهارشو نخورد ول کرد رفت بیرون

چون باهاش حرفای مورد علاقش نمیزنی اکثرا اقایون این حرفایی که زدی بدشون میاد

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

خب با دوساس درمورد چی حرف میزنن..با شما درمورد چی 🙄

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون ابنارو میگی فک مبکنن خودشون بلد نیستن بلدم نیستنا ولی خوب حرصشون میگیره

ولی یه جا کلا خوندم مردا اگه تا صبح هم با دوستاشون حرف بزنن خسته نمیشن اما حرف خانومشون بیشتر از پنج دقبقه نمیتونن بشنون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
خب با دوساس درمورد چی حرف میزنن..با شما درمورد چی 🙄

خب مثلا وقتی با ایکس باکس بازی میکنی کل روز با دوستاشه میگن میخندن ولی وقت نوبت من میشه میگه چی هی میحرفی برو تلویزیون تو ببین یا مثلا برو بکارت برس کاری نداری همش میای ور دل من

مردا کلی نگرند زنها جزئی نگر اینجوری جزئی حرف زدنت خارج از توان یه مرده یه بار کلی بگو خونه لطفا تمیز نگه دار تمام وارد جز به جز نشو

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
کلا حرف مورد علاقه نداریم که بحرفیم اکثرا ساکت یه گوشه هر کی تو لاک خودشه

خب متاسفانه این خیلی بده باید یه راهی پیدا کنی عزیزم

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

منم قبلا غر میزدم هی میگفتم فلان چیز رو نزار اونجا یا خونه رو بهم نزن دیدم هم اعصاب شوهرم داغون میشه هم خودم ،الان دیگه بیخیال شدم کاری باهاش ندارم هرکاری بکنه نهایش وقتی میره سرکار،نیم ساعته همه کارامو میکنم

2706