2733
2734

دخترم ٣ سالو نبمشه دیروز میگفت هی صب میشه هی شوو میشه چندین بار تکرار کرد😍

لعنت به کرونا

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

دیشب پسرم نزدیک ۳ سالش خوب حرف نمیزنه ها اومده میگه بابا بریم قستنطنیه بخر برام نمیدونم از کجا شنیده بود من خودم خوب نمیتونم تلفظش کنم کلی تعجب کردیمو قربون صدقش رفتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دخترم ۲سالشه میگه بابا ماشین لیلید دبش ددر،یعنی بابا کلید و برداشت کفشاشو پوشید با ماشین رفت دردر🤣قربونش برم فقط کلمه میگه جمله نمیگه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

دخترم وقتی ۳سالش بود یه روز شلوغ کاری کرد،باباش دعواش کرد،اونم رفت طرف در گفت من میرم یه خانواده جدید پیدا کنم واسه خودم😕😕😕

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
2706