2733
2734
عنوان

بی محلی به مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 6182 بازدید | 122 پست
نه بابا ، اتفاقا برو خونش به روتم نیار فقط با خنده رد کن، بعد غذا خوردنم بشین کنار همسرت قربون صدقش ...

اصن میخوام ی ساعت برم بیام ن شامی ن نهاری ن موندنی هیچی ..فقط باشوهرم بگم و بخندم بعدم زود پاشم بزنم ب چاک تا قدر بدونه همیشع وقتی میخندم مهربونم مامان جون مامان جون میکنم دلیل بر حماقت و خریت نمیشه ک زرتی سوارنشه ..

من میخوام برم خونشون فک نکنن قهرم چون باز کارم زیاد میشه هی باید زنگ و اشتی و فلان و اینا راه بندازم ...

بابا چته تو اخه قهرنباش ولی باشوهرت بشین قانون بذار بگو ماهی یبار میرم  اخرین بار که رفتی باخوشی برگرد دفه ی بعد ماهی یبار برو به شوهتم بگو بگه ماماهی یبار میایم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بودم نمیرفتم هر هفتع . حداقل ماهی یکبار میرفتم . هر کی شخصیت داره واسه خودش .قرار نیست هر کی هر چ ...

چوب ادبم نخورده بودیم ک خوردیم👍👍👍👍🦴من برمم دیر میرم و خیلی سرسنگین و زودم محومیشم

یا مثلا شاید موقع سلام یا حدافظی خیلی گرم نگیره چیکارکنم؟منم سرسری سلام خدافظی کنم؟

بدبخت سیاست داشته باش

جلو شوهرت قربون صدقش برو بگو مامان جون و فلان وگفتم رفتی کار نکن 

بعدا به شوهرت بگو عزیزم مامانت چرا من هر چقدر تلاش میکنم بهش نزدیک شم داره منو از خودش میرونه دوتا اشک تمساحم بریز بغلش کن بگو من نمیخوام رابطه خونوادگیمون خراب بشه ولی اون انگار نمیخواد من تو این خونواده باشم قلبمو میشکونه عشقم :/

یعنی چی ممکنه اون بخواد تو قهر بیام برم؟

نه . ممکنه. فقط بخواد پسرش بره اونجا . تو هم قهر کنی . اگه شوهرت پرسید مگه چی به زنم گفتی . خودشو مظلوم کنه که من کاریش نکردم . کلا مادر شوهرتو جدی نگیر سریع میتونه اختلاف بینتون بندازه . موفق باشی

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
2740
عزیزم تقصیر خودته رو دادی از ی جایی باید شروع کنی من خیلی خوب و مهربون و ساده بودم  ولی رفتارا ...

کم کم عوض شم یا یهو؟؟؟من ک رفتم توکار یهو 😐😐😐😐🤦‍♀️چجوری رو ندم یعنی اینو ی کم توصیح بده لطفا

اصن میخوام ی ساعت برم بیام ن شامی ن نهاری ن موندنی هیچی ..فقط باشوهرم بگم و بخندم بعدم زود پاشم بزنم ...

سیاست یکم سیاست داشته باش

شوهرتم میرونی سمتشون زندگیتو میپاشونه ، فقط خودتو خوب جلوه بده که شوهرت پشتت باشه

عاوت کرده ب بی احترامی این عادتو از سرش میندازم 👍

اره میگم دیگه خودت بهش گفتی بی احترامی کن و منم میام دوباره .مقصر خودت بودی .من پدر شوهرم ی بار بهم بی احترامی کرد دهنشونو صاف کردم تا ی ماه ک شوهرم نمیرفت سه ماه خودم نرفتم هنوز هنوزه یک سال گذشته ادم حسابشون نمیکنم انگار غریبه دیدم هر سری میبینمشون فقط در باره اب و هوا و حال بچه صحبت میکنم همین 

عزیزم تقصیر خودته رو دادی از ی جایی باید شروع کنی من خیلی خوب و مهربون و ساده بودم  ولی رفتارا ...

الان برم اونجا بهش تیکه میندازم درمورد این بی احترامیاش صددرصد 😐😐😐😐😐😐😐چون بار اول دومش نیس...

عزیزم اینکار رو نکن حسادت اون زن رو بیشتر نکن عادی باش و به همسرت احترام بذار تا طرف تو باشه به اونا ...

متوجه نشدم ..چیکارکنم حسادتش ییشتر میشه مگه؟یعنی چی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706