2726
عنوان

بی محلی به مادرشوهر

6117 بازدید | 122 پست

سری اخر خونشون دعوا راه انداخت هرچی دهنش اومد گفت ب شوهرم ب منم چندتاتیکه انداخت منم کلا لال بودم ...زودیم با من حرف نمیزد و هرچی میخوردن بهم تعارف نمیکرد ..چندبار دیگم اینکارو کرده اما باز من سر هفته رفتم خونش  ...و تحویلش گرفتم و انگار ن انگار اتفاقی افتاده ..چندتاسوال دارم ..اولا ک اون سریا ک رفتم و ب رو خودم نیاوردم اشتباه کردم اره؟؟اصن اشتباه کردم رفتم اره؟؟چون خیلی توهین کرد ب حالت پوزخند و مسخره ..و ی جوری نگام میکرد انگار میخواست منو قورت بده 😏😔😔😔😔

مهم اینه کنار همسرتی عزیزم . زیاد به حالت و رفتارهای مادر شوهرت دقت نکن اینجوری هم خودت اذیت میشی و هم اون البته قضاوت نمیکنم ممکنه همینو بخواد که تو قهر و پوز بیای . فقط شوهرت بره اونجا . به همسرت اونجا زیاد توجه کن البته ضایع نه

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میخوام برم خونشون فک نکنن قهرم چون باز کارم زیاد میشه هی باید زنگ و اشتی و فلان و اینا راه بندازم ..ولی میخوام سزسنگین باشم ..توچندتا مورد کمکم کنید لطفا ..اول اینکه هروقت من ی کم برم توقیلفه مادرشوهرمم فوری دست پیش میگیره کم محل میکنه ..کلا توقع داره  مثل همیشه  خندان و شاد باشم خوب نمیشه ک ادم گاهی حال نداره ..مثلا ی بار دلم درد میکرد زیادنمیخندیدم پاشد رفت تو حیاط ب باغچه رسیدگی کرد الکی ور میرفت ..وا خوب بگه من سرم درد میکنه ناخوشم دل درددارم 

من پدر بزرگم میگفت خدا بیامرز هر چی ما میریم عقب و کوتاه میایم شما میای تو شکم ما . بنظر من باید ی جا وایسی و برای خودت احترام قایل بشی و با همسرتم هماهنگ باشی که بخاطر شما ی مدت نره که به خانوادش بگه خانومه من احترام داره

میگم حالا برم خونش اگه ی کم سرسنگین باشم مثلا ممکنه یهو پذیرایی نکنه😐بنطرتون همسرم برام چای بیاره ؟یا صداش کنه اونم بیاد اون بیاره؟نخندیدن 🤦‍♀️🤦‍♀️

میگم حالا برم خونش اگه ی کم سرسنگین باشم مثلا ممکنه یهو پذیرایی نکنه😐بنطرتون همسرم برام چای بیاره ؟ ...

عزیزم اینکار رو نکن حسادت اون زن رو بیشتر نکن عادی باش و به همسرت احترام بذار تا طرف تو باشه به اونا هم بی احترامی نکن 

2706