2733
2739
عنوان

راهکار برای برخورد با شوهر قهرقهرو😔

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 64 پست
خونه بابات نرو اگه قرار خودت برگردی غرورت له میشه اگه با قهر میری فقط برای جدایی 

نه نمیرم 

اما بابد راهی پیدا کنم برای برعگس شدن رابطمون

اون ناز میکنه من نیاز برعکس شدیم

بجای اینکه اون محبت نمیکنه بترسه منو از دست بده 

برعمس شده من محبت میکنم ترس از دست دادن اون‌رو‌دارم

سلام عزیزم تو زندگی مشترک زن و شوهر باید مکمل هم باشن ،اگر هردو مثل هم باشن زندگی زیاد دوام نمیاره ،ولی در مورد شما ،شماازاول طوری رفتارکردی و ب شوهرت این اطمینان رو دادی ک هروقت قهر کنه شما پیش قدم میشی و ب خودش زحمت نمی‌ده ک حتی وقتی مقصره عذرخواهی کنه ،البته ببخشید ک اینو میگم عذرخواهی کردن شعورمیخواد یه قدرتی میخواد ک فرد اشتباهشو قبول کنه چ شوهر شما اینجوری بزرگ شده واین جزئی ازشخصیتش شده ،حالام شاید بهترین راهکار این باشه ک بخاطر این کارش دیگه عذرخواهی نکنی و نری جلو اما قهرم نباش طوری رفتار کن ک بدونه ناراحتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم تو زندگی مشترک زن و شوهر باید مکمل هم باشن ،اگر هردو مثل هم باشن زندگی زیاد دوام نمیاره ، ...

سلام ❤️

درست میگی

شعور و نحوه تربیت خیلی مهمه

روانشناسم گفت اینها همه ریشه داره تو کودکی 

و برخورد اشتباه مادر

اما به حدی از اخلاقش خسته شدم که شرایط خوب زندگیمو نمیبینم

انگار یه عقده توی من شکل گرفته که باعث شده اعتماد به نفسم از بین بره

فقط بی محلی تا خودش بیاد جلو بگه چرا مث قبل نیستی  همین

جز محالات 

تهش میاد میگه من چند هفته زن نداشتم

سرت کجا گرم بود

دهنش به تهمت زدن برای متهم کردن من خوب باز میشه

اما برای عذرخواهی و محبت نه

سلام ❤️ درست میگی شعور و نحوه تربیت خیلی مهمه روانشناسم گفت اینها همه ریشه داره تو کودکی  و ...

دقیقا عزیزم،میدونی وقتی آدما ازخودشون میگذرن نمیگم ازخودگذشتگی کار بدیه ولی هرچیزی ب جایه خودشو ب اندازه درسته شمااونقد کوتاه اومدی تا شوهرت آشتی کنه وکنارت باشه این قلبا باعث عقده وکدورت برات شده ،آدما وقتی خیلی ازخودشون میگذرن دچار کمبود اعتماد بنفس و تو سنین بالا افسردگی میشن ،اکثرا خانمهای خانه دار بیشتر افسردگی میگیرن چون وقتی ب عقب نگاه میکنن میبینن خودشون رو فراموش کرده بودن ،شما ایندفعه نرو جلو ،عذرخواهی هم نکن وقتی مقصرنیستی

2738
جز محالات  تهش میاد میگه من چند هفته زن نداشتم سرت کجا گرم بود دهنش به تهمت زدن برای م ...

چ بهتره 😂😂یعنی داره حسودی میکنع 

بهش بگو گوشیمو بگرد ببین چی پیدا میکنی میخوایی تو خونه هم دوربین بزار چرا انقدر شکاکه بد دلی 

اخه این چه سوالیه

تو سایت کسی راجع به خصوصی ترین مسائل زندگیتون  نمیتونه کمک کنه مگر خودتون شخصا صحبت کنید سنگاتونو وا بکنید بعد حل نشد برید مشاوره کسی که متخصص قطعا بهتر میتونه کمک  کنه نگید تجربه 

چون تجربه هر کسی مختص خودش و شکل زندگی خودشه راه حل کس دیگه معادله زندگی شما رو بهم می ریزه  

امیدوارم ناراحت نشید دوستانه گفتم 🤗 

دقیقا عزیزم،میدونی وقتی آدما ازخودشون میگذرن نمیگم ازخودگذشتگی کار بدیه ولی هرچیزی ب جایه خودشو ب ان ...

نه دیشب رفتم باهاش حرف زدم 

منو مطیع خودش کرده 

گزارش میخواد ازم مدام 

من شاغلم اما هرجا سرکارم میرم باید بهش اطلاع بدم 

قهرش سر یه چیز مسخره س

من هندزفری به گوشیم وصل بود سرکلاس آنلاین بودم

زنگ زده متوجه نشدم 

الان چندروزه قهر کرده

وظیفم دونستم براش تو پیام و حضوری توضیح دادم اما نمیفهمه انگار

هربارم میگم منو با کارات داری سرد میکنی

منو داری خسته میکنی

تحملم تموم شده

اما انگار نه انگار 

نمیگم دوسم نداره داره 

حتی اوایل اون بیشتر دوسم داشت و ترس از دست دادنمو داشت 

اما الان همه چی برعکس شده

چ بهتره 😂😂یعنی داره حسودی میکنع  بهش بگو گوشیمو بگرد ببین چی پیدا میکنی میخوایی تو خونه هم د ...

آره یه نمه شکاک هست

اما این حرفارو میزنه دست پیش میگیره

همیشه وقای ایرادی بگیرم ازش اون بجای جواب دادن از من یه ایراد که ربطی به موضوع نداره میگیره

بچه هم نیست 

اما بنظرم اشتباه اصلی از جانب خودمه

اخه این چه سوالیه  تو سایت کسی راجع به خصوصی ترین مسائل زندگیتون  نمیتونه کمک کنه مگر خود ...

نه عزیزم ناراحت نمیشم

من خیلی اهل مطالعه و مشاوره گرفتنم 

چون زندگیمو عشقمو دوست دارم و آدم قدرشناسی ام

اما راهمو اشتباه رفتم

قطعا من به حرفای اینجا بسنده نمیکنم و راه درستشو چه به کمک حرفای اینجا ؛ چه مساور پیدا میکنم

اما شوهر من اهل گفتگو نیست

اهل حرفای دو نفره نیست 

اهل مشاوره اومدن نیست

2706