2733
2734
عنوان

راهکار برای برخورد با شوهر قهرقهرو😔

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 64 پست
ممنون از حوصله تون ممنون از اینکه قشنگ توضیح دادین آره درست میگید چندوقت پیش نگران خاله ش بود ک ...

قربونت عزیزم،انشاالله سنگ کلیه ات دفع بشه ،حال خودت ودلت خوبه خوب بشه ناراحت نباش شوهرت چون ازت قهربوده خودشو اونجوری نشون داده ک براش مهم نیس ،بنظرمن هیچوقت ب روش نیار و ازخودت ضعف نشون نده مهم اینه ک دینی گردنت نذاشتی عزیزم وبااین ک تقصیری نداشتی پیش قدم شدی ،بنظرمن شما یه خانم مهربون و زحمتکش و دلسوزی ،امیدوارم خیلییی زود این مشکلتونم حل بشه 😍😍

شوهر منم همش میخواد من درکش کنم همه همیشه حق به اون میدن همش هم میگه مغروری ولی هر وقت قهر کنیم من دلم طاقت نمیاره میرم بغللش میکنم یا زنگ میزنم و همیشه هم میگه من با هیچ چیزت مشکل ندارم فقط با اخلاقت خیلی راحت هم میره یا جواب نمیده ولی بعد به من میگه مغروری .دلم خیلی گرفته دیگه😢خسته شدم بعد هم میگه همش تو فکرت بودم نکنه ناراحتت کردهذباشم خب اگه اینجوریه چجوری دلت طاقت میاره دوری رو 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش هم میگه بچه ای تا حرف میزنم میخوام حرف دلمو بگم فوری میگه خیلی بچه ای الان هم هر چی میگه فقط میگم تو درست میگی حوصله بحث کردن هم ندارم دیگه مهمون میاد انقد کار دارم گیر میده فلان چی بیار بده دستم دلم میخواد جلو بقیه تو کارامو کنی انگار من بچشم پیش همم میخوابیم همش مثل بچه ها باهام برخورد میکنه نمیفهمه من زنم نگاهش بهم یه جوریه 😓

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2731
ی مدت بهش بی محلی کن دقیقن رفتاریه خودش دیدی پا پیش نمیزارعه برای آشتی بهم بزن  😐همسر منم ای ...

میشه یه مشورت باهات بکنم؟شوهر من خیلی قهر میکنه حتی مواقعی که مقصره توپو چنان میندازه تو زمین من که من مقصر بشم و همیشه من برای آشتی پیش قدم شدم خیلی باهاش حرف زدم تا یذره بهتر شده اما همچنان موقع دعوا یا اختلاف نظر اون قهر میکنه و من باید برای آشتی پیش قدم بشم وگرنه میبینی تا من پیش قدم نشدم همچنان قهره الان دوهفتس سر یه موضوع خیییلی کوچیک که مقصرم بود ولی من بازم حرفی نزدم قهر کرده دلم میخاد برم باهاش دعوا کنم تو یه خونه ایم بهش پیام دادم مردم دعوا میکنن حرف میزنن حلش میکنن تو زخم میزنی و ولش میکنی گفت ببین مثل دوتا همخونه باشم منم خیلی هرسم گرفت گفتم باشه الان دوهفتس یه کلمه حرف بین ما ردو بدل نشده دقیق مثل دوتا هم خونه شدیم پدرشم اینجوریه ها یهو میبینی چندین ماه بامادرش قهره بدبخت مادرش قرص اعصاب میخوره حالا میخام ببینم تو چطوری شوهرتو درست کردی به منم یاد بده خدا خیرت بده

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏