2737
2739
عنوان

دلم هوس حلیم داغ با نمک کرده ای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 131 پست

گندت بزنن اسی 

گشنم ک کردی هیچ خوابمم پروندی

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
گندت بزنن اسی  گشنم ک کردی هیچ خوابمم پروندی

خودمم وضم از تو بدتره بوخودا😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آش سبزی شیرازی و حلیم گندم فقط 😭میخااااام

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2728
من که رفتم خوراکی آوردم تو تخت😐😅

منم یه بایکیت خوردم الان🤣

آش سبزی شیرازی و حلیم گندم فقط 😭میخااااام

بیا بریم بخوابیم😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
بیا بریم بخوابیم😂😂😂

بدو بدو🤦‍♀️ای عر زدنا فایده نداره نصف شویی

شیرینه یا شور؟از کجا پیداش کنم نمیشه بیام خونتون بخورم؟الان قابلیتشو دارم اون سر دنیا هم برم فقط سیر ...

خخخ😂😂 قدمت سر چشم ولی بلد نیستم مامانم بلده اینو واسه صبحانه با شیره انگور و روغن زرد محلی میخورن خیلی پرکالریه ولی عالیه من خودمم حلیمو با نمک دوست دارم ولی این یه چیز دیگه ست

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2738
همه یه چی خوششون میاد😂😂بنده خدا حلیم از وجناتشه که به ساز هممون میرقصه قربونش برم😂

😂😂😂😂😂

البته طعم حلیم متفاوته بستگی به نوع حلیم و شهر داره

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
بدو بدو🤦‍♀️ای عر زدنا فایده نداره نصف شویی

😂😂😂😂😂

خخخ😂😂 قدمت سر چشم ولی بلد نیستم مامانم بلده اینو واسه صبحانه با شیره انگور و روغن زرد محلی میخورن ...

انشالله عروس ترکا میشم😂