2737
2734
عنوان

دلم هوس حلیم داغ با نمک کرده ای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 131 پست

حلیم فقط با نمک 

حرف نباشه

وی چجوری با شکر میخورین

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمایی ک میگید نمک ینی چقدر نمک میریزید خب موقع پخت نمک میزنن دیگه برا خوردن یا بدون نمک و شکر میخورن یا با شکر نمک ک شورش میکنه؟؟؟؟؟؟؟وااااای روله دلمممم خواست

معتاد نی نی سایت شدم😨😨
درد خودت بود الان ما رو هم مبتلا کردی لحنتی منم حلیم با دارچین و سکر مووووخوااااام با سنگگ داغ😭😭😭 ...

نمک نمک😂😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728

یبار حلیم گرفتم خیلی خوشمزه بود با شکر  ولی حیف که بجای گوشت پنبه و پشم ریخته بودن حالم بهم خورد!فکر نمیکردم این شگرد قدیمی رواج پیدا کنه..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
شمایی ک میگید نمک ینی چقدر نمک میریزید خب موقع پخت نمک میزنن دیگه برا خوردن یا بدون نمک و شکر میخورن ...

نه بابا مگه هی نمک ریخت میمیری از شوری

هرکی که بپزه نمک میزنه همون اول دفعه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
درد خودت بود الان ما رو هم مبتلا کردی لحنتی منم حلیم با دارچین و سکر مووووخوااااام با سنگگ داغ😭😭😭 ...

منم موووخواام ولی رژیمم😭😕

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         

ووااااوووو

دهنم آب افتاد

الان فکر میکنم حلیم جلوم، روش قیمه و دارچین و نمک 

کنارشم نوشابه،. واااای 😋😋😋

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
یبار حلیم گرفتم خیلی خوشمزه بود با شکر  ولی حیف که بجای گوشت پنبه و پشم ریخته بودن حالم بهم خور ...

پنبه و پشششششم؟برا خوردن بود؟یا خدااااا

حیف شوهرم خونمون نیس البته عقدم بخدا از الان بیدارش میکردم واسه حلیم  بره بگیره، بابام اگ بیدارش کردم یه شری ب پا میکنه، من حلیم با کره محلی میخامممم😢😢😢😢شوهرم کجایی ک ببینی زنت هوس حلیم کرده

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
ووااااوووو دهنم آب افتاد الان فکر میکنم حلیم جلوم، روش قیمه و دارچین و نمک  کنارشم نوشابه،. ...

اخجون یکی درک کرد نمک چقدر خوشمزش میکنه😍😍

2706