2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خابم نمیبره چیکار کنم 😂😂

منی که خوابم میبره اما نمیخوابم چیکار کنم؟!به نظرت قرصامو عوض کنم؟!

عضو انجمن تک نفره ی مبارزه با مواد مخدر😐(دیدم همتون عضو یه ستادی انجمنی سازمانی اکیپی گروهکی چیزی هستین گفتم مظلوم واقع نشم😁)
2728
خودت چرا بیداری😂😐

والا دانشمندان معتقدند که هنوز به نتیجه ای نرسیدن😐😂خودمم نمیدونم

عضو انجمن تک نفره ی مبارزه با مواد مخدر😐(دیدم همتون عضو یه ستادی انجمنی سازمانی اکیپی گروهکی چیزی هستین گفتم مظلوم واقع نشم😁)
عزیزممم بازم خداروشکر برادر شوهرت اینا پایه ان برخلاف شوهرت

دیر به دیر میان از شانسم،اره خیلی چیزا رو با همسرم تجربه نکردم ولی برادرشوهرم برام انجام داده.دستش دردنکنه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2738
مام میشینیم بازی میکنیم جمعو بهم میزنه میره میخوابه ما مافیا بازی میکنیم شما چی بازی میکنید

بیشتر پانتومیم.همسر منم پایه هییچ چیزی نیست

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
همسر من همیشه همینطوره،از مقایسه همسرم با برادرش میخام دق کنم.تا حالا نشده به خواست من رفتار کنه

هیچوقت مقایسه نکن شاید یکی بیرون رفتارش خوبه و توی خونه با زن و بچش رفتار دیگه ای داشته باشه