2733
2734
عزیزم ب این فکر کن ک همسرت اخلاق های خوبی هم داره همیشه ک اخلاق بد نداره؟؟

چه فایده عزیزم،منم دلم خیلی چیزا میخاد که با همسرم تجربه کنم ولی یکیش هم اتفاق نیفتاده.انگار عقده ای شدم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹ ۰ ۹ساله،همسر من از اول همینطور بود.حتی وقتی سرکار هم نمیره بازم شب زود میخابه

ناراحت نباش یسریا عادت دارن دیگه.. دقیقا مام نه ساله ازدواج کردیم. شبایی خونس همش میکه جام بنداز من یکم دیرتر جاش میندازم.. خوبه حالا گوشی دستته گیر نمیده شوهر من شبایی ک هست گوشیم بیشتر از ده دقیقه دستم باشه صداش در میاد با اینکه خابه میچرخه همش میگه گوشیتو جم کن

2728
چه فایده عزیزم،منم دلم خیلی چیزا میخاد که با همسرم تجربه کنم ولی یکیش هم اتفاق نیفتاده.انگار عقده ای ...

چی بگم والا من ک از زندگیت خبر ندارم ایشالا همه چی اونجوری ک دلت میخاد بشه

2738
ناراحت نباش یسریا عادت دارن دیگه.. دقیقا مام نه ساله ازدواج کردیم. شبایی خونس همش میکه جام بنداز من ...

پس کِی باید برای من وقت بذاره!!!همین گوشی هم اگه دستم نگیرم دق میکنم الانم رفتم قرص خوردم اینقد فکر کردم مغزم میخاد منفجر بشه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
چی بگم والا من ک از زندگیت خبر ندارم ایشالا همه چی اونجوری ک دلت میخاد بشه

ممنون گلم،ولی انگار من همیشه باید دلمرده باشم