2737
2734
همزاد همونیه که شبیه خود آدمه؟

بله تو این دنیای بزرگ قطعا شما تنها نیستین ب این شکل روحی مشابه شما با شما زاده میشه ک ممکنه با کارای ناشاسایت شما روی رفتاراتون تاثیر بد بزاره این ی نوع فشاری روحیه خرافات نیست و این فشار تناسخ مستقیم با با روح و جسم شما داره و باعث رفتارای خیلی بدی میشه 

من مثلا در جواب ب یکی میگم باشه  بعد میگم وای اشتباه گفتم باشه یعنی چی‌ اصن  مثل ی کلمه ...

دقیقا منم اینجورم مثلا با خودم میگم چرا اسم رنگ آبی قرمز نیست چرا قرمز آبی نیست یا خیلی چیزا دیگه

💞جان من و جان تورا هردو بهم دوخت قضا💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعضی آدم ها که اولین باره دیدمشون ، برام جالبن فکر میکنم بی نهایت آشنا هستن... و دوسشون دارم

میگن قبل تولد سرنوشتت رو بهت نشون میدن  براهمین بعضی مکانها و افراد و لحظه ها آشنا خیلی آشنا میان ب چشمت با اینکه تا حالا ندیدشون

2731
من به شددددت اعتقاد دارم 

اگه تناسخ باشه که وحشتناکه!!! خلقت میشه تسلسل باطل .... هی از یه جسم به جسم دیگه! خب که چی! از خدا بعیده همچین چیزی

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
میگن قبل تولد سرنوشتت رو بهت نشون میدن  براهمین بعضی مکانها و افراد و لحظه ها آشنا خیلی آشنا می ...

پیش میاد برای شماها هم همچین چیزی؟؟؟ انقدر اشنا و عزیز که دلت میخواد طرف بعل بگیری ببوسی! درصورتی که غریبس!

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2740
من مثلا در جواب ب یکی میگم باشه  بعد میگم وای اشتباه گفتم باشه یعنی چی‌ اصن  مثل ی کلمه ...

دقیقا میفهمم چی میگی..ببین مثلا میرم سر یخچال بعد یهو میگم وا اصلا کلمه یخچال یعنی چی هی کلمه رو تکرار میکنم هربار بی معنی تر میاد برام تا یادم بره کلا..شماهم منظورت همینه؟

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
یکی از راههای دیدن بدن قبلی همینه یه شمع رو روشن میکنن جلو آینه تو تاریکی بعد چند لحظه بدن قبلیتو می ...

😐ی سری این کارو کردم ی مرد دیدم ک خیلی ترسناک بود 

یعنی من تو زندگی قبلم مرد بودم 😐😐😐برا همین زشت پ😹🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️

پیش میاد برای شماها هم همچین چیزی؟؟؟ انقدر اشنا و عزیز که دلت میخواد طرف بعل بگیری ببوسی! درصورتی که ...

بله،،من بیشتر رو مکان ها و لحظه ها این حس رو دارم،،،،شما انشالله ففقط دخترارو ببوس،،،،نه پسرا  

اگه تناسخ باشه که وحشتناکه!!! خلقت میشه تسلسل باطل .... هی از یه جسم به جسم دیگه! خب که چی! از خدا ب ...

بنظر من که این دقیقا خود دین هست.....تناسخ هم تا همیشه ادامه که ندارع فقط چهار بار هست....فکر کن خدا گفته به همه فرصت مجدد داده میشه.....این دقیقا همون عدالت خداست.....یه فقیری که از اول این زندگی تا اخرش فقیر بوده واقعا حقشه یه بار دیگه زندگیو تجربه کنه اکه قرار بود با یه زندگی بمیریم ایا این عدالت خداس که اون فقیر تا اخر عمرش تو  فلاکت باشع؟

بدن قبلی ینی چی؟

بعد از مرگ پایان زندگی نیست و فقط ب جهنم و بهشت خطم نمیشه این جسم شماس ک فقط با تاثیرات پیرامون از بین میره روح از بدن جدا میشه و زندس و همون روح شما در یک بدن جدید تازه ب دنیا اومده متولد میشه برای همین بعضی مکان ها آدم ها و چیزای دیگ براتون آشناس هر روح ک توی بدن شماس شاید ۱ سال یا شاید ۱ قرن زندگی کرده تو هر جسمی ی نوع آدمی بوده این خرافات نیست کتابش هست ک راجبش علمی توضیح میده ی پروفسور مطرح ۳ ۴ تا فصله

2706