2737
2739
عنوان

خواهر شوهر ۸ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 230 پست
اوتوقت وقتی شوهرشم پیشش نیست میره بغلش میخوابه تو خونه مامان اسی🤣

من خوراکم اینجور بچه هاست

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
عزیزم نمیشه شوهرت بیاد خونه شما ؟ شما کمتر برید خونشون  ولی واقعا خیلی رو مخه ها ، ببخشید دلم ...

بخدا میاد اینجا چندساعت نمیگذره یا مامانش زنگ میزنه ک مهسا خودشو کشت بیا ببرش یا میارنش جلو در بخدا خودم دوس دارم بکشمش

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نقشه بکش چندتا از خانوما فامیلتون رو جمع کن اینو ببر بیرون بهش بگو بشین من برم دستشویی بیام بعد ...

خدایا مردم از خنده

تو دیگه کی هستی

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2728
وای استارتر حق داری  من جای تو الان حرصم گرفت  حالا درسته بچه هست ولی امان از بعضیاشون پ ...

وای اون الان منو درک میکنه مام هرجا دعوت میشیم این هیولا با ماست هررررجا بریم اینم باید ببریم دیگه متنفرم از اینکه بریم مهمونی یا بریم بیرون

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...
اگه قراره سر بگیره کاش زودتر میرفتید راحت میشدی  اگه نامزدت میخواد بیاد خونه مامانت و خواهرش ه ...

پدر ندارم 

بخدا میاد اینجا چندساعت نمیگذره یا مامانش زنگ میزنه ک مهسا خودشو کشت بیا ببرش یا میارنش جلو در بخدا ...

وا اصلا درک ندارنا ، ۸ سالشه همچینم بچه نیس 

به شوهرت بگو جمعش کنه 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
میگم ک از روز اول رفتار بذی باهاش نداشتم باهاش خوب رفتار کردم حتی اخمم نکردم بهش ولی الان ک هرچی میش ...

سرش داد نزن روشتو عوض کن همیشه با اخم نگاهش کن یه مدت مهربون نباشین فقط با اخم نگاه کن 

می خنده خوبم‌می شه فقط بی تفاوت باش 

اصلا لبخند نزن جدی باش

کار بد می کنه بی ادبی میکنه کاملا جوابش ندید

مثلا وقتی میگه چی گفتید دیکه جواب ندید به جیز دیگه بگید

یه سری هم خیلی اذیت کن بزن زیر گریه و قهر کن بگو خسته شدم ...

شاید مادرشوهرتو ادب کنن که افسار این بچه رو بگیره

زنداییم روانشناس بود با خالم اینطور رفتار می کرد اصلا لبخندشو ندیدیم ما 

البته بسیار مهربون و صبوره زنداییم و الان با ما خیلی خوبه 

یا من هو به کل مکان
2738

اینو صد در صد مادرشوهرت یادش میده خودت به مادرشوهرت بگو اصلا درست نیست یه بچه ۸ ساله با نامزدا بگرده واقعا چه معنی داره مادرشوهرت کوکش میکنه باور کن پس با بچه دهن به دهن نشو ولی به مادر شوهرت روراست بگو والا هر چی به خواهرشوهرت بگی میگن این بچه س 

سرش داد نزن روشتو عوض کن همیشه با اخم نگاهش کن یه مدت مهربون نباشین فقط با اخم نگاه کن  می خند ...

بخدا همه این راهارو رفتیم اصلا باید از نزدیک ببینینش تا بفهمین چی میکشم 

دقیقا ادم دوس داره اون لحظه بمیره اینم ب من میکه ب تو چه یا کی با تو بود یا ب تو ربطی نداره 

عزیزم من دو سه بار بد دهنی کرد یه جوری رفتار کردم خودشون دست و ماشونو جم کردن

شما اول ول کردی اینجوری شد

الانم چرا شوهرت هر بار میاد خونتون باید اونا بفهمن بگه میرم بیرون بعد بیاد خونتون

یا بره به مامانش بگه زنم دیگه نمیزاره ببینمش چون این عین دم ازم آویزونه بلکه یه کاری کنه

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
اینو صد در صد مادرشوهرت یادش میده خودت به مادرشوهرت بگو اصلا درست نیست یه بچه ۸ ساله با نامزدا بگرده ...

اره حق با توعه من هرچی میگم همه میگن وااا این بچس چیکارش داری حالیش نیست و من مقصر میشم باید فقط ازشون دوری کنم حرف زدن دیگه بی فایده س مادرشوهرم اصلا آدم نیست معذرت میخوام معذرت میخوام گاوم اینجوری نیست

2706