2733
2739
عنوان

خواهر شوهر ۸ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 230 پست

من بجای برادر شوهرت بودم چنان کتکی بهش میزدم تا عمر داره یادش نره 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سلیطه خانم حسودی تو رو میکنه در اصل احساس میکنه تو برادرشو دزدیدی و نقش هوو رو براش داری باید مادرش حالیش کن تو زن برادرشی نه اینکه اجازه بده این بچه انقدر وحشی و بی تربیت باشه مادرشو بکش کناری بهش بگو داره رابطه منو پسرتونو خراب میکنه اگر قرار باشه زندگی منو یه بچه هشت ساله خراب کنه منم اتیش میزنم به این زندگی پسرتونو بدبخت میکنید بزارید ما راحت در اسایش زندگیمونو بکنیم من مسئول دختر شما نیستم 

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
2728

دختر خاله شوهر من ازدواج کرده بعد بچه دخترعموی شوهره همش پیش ایناست البته این بچه مهر مادر ندیده نمونه اش وقتی به دنیا میاد مادرش شیر داشته ولی شیر خشک داده و خودش پی خوش گذرونی بوده.

قشنگ حس میکنم اگر بچه پیشت بود، الان دیگه کلا نبود😂😂😂😂 میفرستادیش به دیار باقی😅😂 البته استارت ...

خخخخخ ...عزیزم بخدا قسم بهش محبت کردیم سرش داد زدیم حتی نامزذم ی بار محححکم زد توو گوشش اصلا این از اون پررواس ک ب هیچ وج آدم نمیشن ی بار رفت نشست جلو پیش شوهرم منم درو وا کردم گفتم بشین سرجای خودت گفت جای خودمع گفتم ن الان ک جای تو توو خونتونه ولی حالا ک شدی دم ما عقب بشین نمیرفت ک 🥺نامزدمم هرچی بهش میگفت پیاده نمیشد نامزدمم گفت بشین عقب تا بریم این آدم نیست منم ننشستم گفتم این از الان زندگی منو خراب کرده نامزدمم دستشو گرفت از ماشین پرتش کرد بیرونم اونم گریع زاری من میخوام جلو بشینم مادرشوهرمم اومد ب دعوا ک بذار بشینه جلو یعنی تو انقد بچه ای ک لج کنی با این دختر بچه؟منم گفتم دختر شما از منم بزرگتر و شرتره بچه اس باید بشینه عقب هیچی نشده فحشی م نیست ب من نداده باشع حرمتی نمونده بینمون و رفتم نشستم جلو مادرشوهرم لااااال موند اخرم ب نامزدم گفتم این بچه سوار این ماشین شع بقران پیاده میرم این وقت شب 

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...
این سلیطه خانم حسودی تو رو میکنه در اصل احساس میکنه تو برادرشو دزدیدی و نقش هوو رو براش داری باید ما ...

اصلا با نامزدم رابطه ی خوبی نداشتن نامزدم میگه یادم نمیاد کی بوسیدمش اصلا نامزدمو دوست نداره کلا بی ادبو گستاخه بخدا بریدم هیچ جورع درس بشو نیست

خدایا منو دست هیچکس نسپار جز تو هیچکس مهربون نیست...برای خوشبختیم ی صلوات میفرستین...
2738
به نظرم تمومش کن این ازدواجو مگه چندبار زندگی میکنی که بخوای همش حرص بخوری مطمئن باش هیچکس دیگه هم ز ...

نمیتونم بخاطر ی بچه ازش بگذرم اونم بدون من نمیتونه خدایا چیکار کنم من با این بچه خودت کمکم کن 

اصلا با نامزدم رابطه ی خوبی نداشتن نامزدم میگه یادم نمیاد کی بوسیدمش اصلا نامزدمو دوست نداره کلا بی ...

ببخشید ولی یا بزنش و تمام کن این رابطه کثیف و جدار و مریض رو یا جدا بشو بحث یه عمر زندگی ادم حالش بهم میخوره من چند دقیقه امدم مشکلاتتو خوندم فشارم بالا پایین شد تو تا اخر عمر میخوای این مادر و دختر وقیح و بی فرهنگ تو پوزی نخورده رو تحمل کنی  اه اه اه 

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈

دوس دارم شوهرمو وردارم برم ی جای دور از مادرش و خواهرش جا پدرشوهرمو برادرشوهرم رو چشمم این دوتا عفریتع رو نمیخوام ببینم 

خخخخخ ...عزیزم بخدا قسم بهش محبت کردیم سرش داد زدیم حتی نامزذم ی بار محححکم زد توو گوشش اصلا این از ...

دوران نامزدی و زهرمار ادم میکنه که بهترین دوران زندگیه بنظرم بهم بزن بگو من دیگع تحمل ندارم ادم دوست داره تنها باشه که چی میاد وسط شما واااا ولش کن بهم بزن انقدر حرص به چه درد میخوره

ببخشید ولی یا بزنش و تمام کن این رابطه کثیف و جدار و مریض رو یا جدا بشو بحث یه عمر زندگی ادم حالش به ...

میخوام از این ب بعد اصلااااا اونجا نرم همینجوریشم چندماهی ی بار میرفتم دیگه سالی ی بارم نمیرم نامزدمم خواست بیاد میگم خواهرت خواست بیاد نیا اینجا کلا میخوام باهاشون قطع رابطه کنم خدایا ازشون متنفررررم

2706