2733
2734

پماد کالاندولا براش بگیر زود خوب میشه😍

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان ان بزن فقط روزی یه بار بیشتر مجاز نیستی بزنی وقتی خوب شد کالاندولا هر دفعه باز میکنی بزن زیادم بشورش دستمال مرطوب بدترش میکنه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2738

فقط،پمادکالاندولا.شب بزنی تا صبح حوب میشه.

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

سلام اولا با هیچ ثابونی و سامپویی نسور اب داغ نسور پماد ایروکس جلدش صورتیه بخر و حتما بک پماد الفا بخر بزار خونه و اگه الان ویتامین اد و زینک اکساید و پماد هیدرو کورتیزون داری ۳ تاسو قاطی کن بزن به پاش

دنبه اب کن مثل کرم بزن بسیار سریعه 

بذار تو ظرف تو یخچال جای هر گونه پمادی استفاده کن 

معجزه میکنه من گوشت بچم داشت جدا میشد از تاول هرچی کالاندولا میزدم بی فایده کورتون میزدم بی فایده دنبه نجاتم داد