2733
2734

خواهش میکنم دوستاتونم تگ کنین .....حتی شده نفری ی صلوات بفرستین ی دعای کوچیک کنین...شوهرم سه ماهه بیکار شده....با وجود مشکلاتی ک با خودش و خونوادش دارم ک علت اصلیشونم خونوادشن ..ولی بی نهایت دلم براش میسوزه‌.....بخدا از صب ساعت ۶ میره آژانس...ساعت ۲ بعدازظهر میاد نیم ساعت نمیمونه سریع ناهار میخوره میره باز تا ۱۱ شب نمیاد.....ی کار پیدا شده بود براش ک قرار بود پنجشنبه بره شهرستان ولی امروز زنگ زدن گفتن بهش شاید جور نشه.....دلم کبابه واسش..خونوادشم دستشو نمیگیرن..بخدا تو این س ماهه نگفتن چیزی لازم دارین یا ن....با وجود اینکه پدرشوهرم ۴ تومن میگیره تقریبا....بقیه بچه هاش چ دختر چ پسر کمک حالشونه ولی ما😔😔فقط ازتون میخام خدارو ب امام حسینش قسم بدین کمک کنه این کار براش جور بشه و بهش زنگ بزنن بره.....😭😭

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

نردیک ۸ میلیون بدهی داریم...دخترمم کوچیکه....خاهش میکنم دعامون کنین جور بشه😔😔

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@flurans1373    

مهربونم بیا دعا کن💖

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

انشالله مشکلاتتون حل شه و به زودی بیای تاپیک بزنی که کارو گیر آورد💙

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2740
انشاالله جور میشه

ان شاءالله

عزیزم سوره یوسف رو بنویس بعد شب وقتی کسی نیست برو تو خیابون بزار لای اجر دیوار خونتون پشت سرتم نگاه نکن کار پیدا میکنی به امید خدا

میسازم دنیام رو یه نفره👌👌👌❤❤❤
2706