2733
2739
عنوان

دوران کرونا

139 بازدید | 19 پست

بچه ها شما کلا خونه میمونین یا بیرون میرین خونه پدرومادرتون چی ما یه ماهه خونه مادرشوهرم نمیریم قبلاً هفته ای یبار می‌رفتیم هفته ای دوبار هم خونه مامانم می‌رفتیم الان یه هفته هست نمیریم چون کرونا واقعا زیاد شدیم صبح تا شب خونه ایم امروز قلبم گرفته بود احساس میکنم افسرده شدم نمیتونم بمونم خونه شما چیکار میکنید میتونید بمونید خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردم سرکار میرم

بیرونم میرم

بازار و اینا نه ها با دوستام تو پارک میریم میشینیم فقط یا کوه میریم

داداشام و زنداداشام هفته ای 1 الی 2 بار میان 

مامانم ولی جایی نمیره

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
2728

من تا قبل اینکه مرک و میر شدید بشه خونه مادرشوهرم هر دو هفته یکبار میرفتم یه ساعتی 

الان دو ماهه که نرفتم 

خونه مامانمم چون شوهرم شیفت شب داره و سه روز کامل خونه نیس میرم خونه مامانم میمونم 

2738

بنظرتون واکسن کی میاد دوروز پیش خواهر و خواهرزاده زنداییم تو یه ساعت باهم فوت کردن مادر و دختر رو باهم دفن کردن هردوتاشون جوان بودن به خاطر کرونا زنداییم میگه با پای خودشون رفتن دکتر حالشون خیلی هم بد نبود دوروز تو بیمارستان موندن بعدش فوت کردن نمیدونم تو بیمارستان چه بلایی سر مردم میارن 

2706