2737
2739
عنوان

به عنوان عروس وسطی حس میکنم جایگاهی ندارم هرجی هست برا اولی و اخریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 82 پست
منم دقیقا ..وسطی بودن شوهر خیلی بده انگار بچه سر راهیه براشون خدا لعنتشون کنه

جاری بزرگم تو یه مساله ای طلاهاشو فروخت چون همشو کادو گرفته بود دلش نسوخته بود اما من با زحمت خریده بودم و نفروختم مادرشوهر همجا میشینه میگه اولی بخاطر پسرم طلاهاشو داد

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دومی هستم اینجوری بهتره، مادر همسر من روی اولی و آخری خیلی حساسه و دوستشون داره از نظر مالی کمکشون میکنه اما خب به خانما شونم بیشتر گیر میدن، من و شوهرم کلا خیلی بی حاشیه هستیم، من از تعارف بیش از اندازه که به دنبالش دخالت هم میاد خوشم نمیاد اینجوری راحت ترم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738

افکار هر کس تعیین کننده جایگاهش هست. به یکی گفتند چرا اینجا نشستید تشریف بیارید بالای مجلس. جواب داد بالای مجلس جاییه که من نشسته باشم.

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
جاری بزرگم تو یه مساله ای طلاهاشو فروخت چون همشو کادو گرفته بود دلش نسوخته بود اما من با زحمت خریده ...

رفت و آمدت زیاده حتما همیشه میگند دوری و دوستی سر بهانه هایی نرو زیاد جلو چشم نباش خریم خصوصی واسه زندگیت داشته باش چرا اون باید بفهمه تو طلا فروختی یا نه حالا مجبور شدی هم بگو مقداریشو فروختم بقیه شو شوهرم نذاشت بفروشم 

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
حالا چه اهمیتی داره عروس چندمی مهم اینه که خوشبخت باشی برای خودت چرا اینقدر مقایسه آخه  مگه خ ...

والا منم نظرم همینه من جاریم خیلی دوست داشت وجهش پیششون خراب نشه اتفاقا موش دوندن تو زندگیش خراب کردن 

من همیشه ب جاری بزرگم گفتم دوست دارم شما هارو دوست داشته باشم جز من اینطوری کمتر میبینمشون

کین اخه بخ.ام پیششون خودمو شیرین کنم اونا سعی کنن خودشونو بهم نشون بدن 

شاه و شاهزاده نیستن که پست و مقام بدن بهم

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹

من الان آخریم ولی برادرشوهرم زن بگیره وسطی میشم خیلی خوب میشی خسته شدم همش نگاه ها رو منه😐 ترجیح میدم تو حاشیه باشم همون وسطا راحت ترم😂 ن کادو مادرشوهر میخام ن توجه فقط دخالت نکنه راضیم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
رفت و آمدت زیاده حتما همیشه میگند دوری و دوستی سر بهانه هایی نرو زیاد جلو چشم نباش خریم خصوصی واسه ز ...

مشکل من اینه شوهرم خانواده دوسته و بیشتر ازون دوتا پسرا تو فکر خانواده نمک نشناسش هست

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2706