2733
2734
هیچی منم عاشق پرایدم حیف که مازراتی داریم بازم شکر😂

وای 😂 

ولی بخدا منظورم این نبود من دلم خونه آپارتمانی میخواد ولی شوهرم راضی نمیشه بفروشیم خیلی براش زحمت کشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واقعا از خونه ی بزرگ خسته شدم هر چی کار میکنم تموم نمیشه همش در حال جمو جور کردنم  دوس د ...

من خونم ۱۰۰متره وعاشقشم. ولی خونه خیلی بزرگم دوست ندارم. اره نظافت خونه بزرگ خیلی سخته اما اینکه آخرش گفتی. همینم خوبه شکر .همینم؟😀

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
وای 😂  ولی بخدا منظورم این نبود من دلم خونه آپارتمانی میخواد ولی شوهرم راضی نمیشه بفروشیم خیل ...

دختر دلتم بخواد دلم لک زده واسه حیاط اما امکان ندارم بتونیم تو این منطقه که هستیم حتی رهنش کنیم .انشالله دوسه سال دیگه میریم شهرستان حیاط دار میخریم😍😍😋😋

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731
دختر دلتم بخواد دلم لک زده واسه حیاط اما امکان ندارم بتونیم تو این منطقه که هستیم حتی رهنش کنیم .انش ...

آره واقعا خاک تو سرم از کامنت اولم پشیمونم کردین😂من عاشق حیاط و باغچشم ولی خب دیدی تا حالا کسی به داشته هاش راضی باشه ؟

ولی چون دوتا بچه دارم زود ب زود همه جا رو بهم میریزن و نمیدونی چقد طول میکشه تا همه جا رو مرتب کنم

همیشه فکر میکنم لااقل اگه خونه آپارتمانی بود حیاط نداشتیم کارام نصف میشد ..