2733
2734
عزبرای دلم بخدا سرکاری نیست من بستریم  اگه اشکال نداره بزارین عکس خونتونو ...اشپزخونه...دلم تن ...

اومدیم عکس ببینیم نیومدیم بذاریم که

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق خونه ی کوچیکم  خونم ویلاییه و ۳۰۰ متر😕 البته شکر خدا همینم نعمتیه

ناشکر نباش حالا بگذرون خواهر اشکالی نداره خدا بزرگه😐

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
2731

گذاشتی بلایک

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
؟؟

هیچی منم عاشق پرایدم حیف که مازراتی داریم بازم شکر😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
ناشکر نباش حالا بگذرون خواهر اشکالی نداره خدا بزرگه😐

عزیزم واقعا از خونه ی بزرگ خسته شدم هر چی کار میکنم تموم نمیشه همش در حال جمو جور کردنم 

دوس دارم خونم آپارتمانی باشه

شما چی

من عاشق خونه ی کوچیکم  خونم ویلاییه و ۳۰۰ متر😕 البته شکر خدا همینم نعمتیه

عکس اشپزخونه تون رو بزارین☺

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2706