2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماموریت بفرستم شانس ندارم میره زن میگیره شغلش باید عوض بشه فعلا که یه روز درمیون خونس بخاطر کرونا

وااای خدا ب دادت برسه پس🤣🤣

ن بابا بفرس پی شغل نظامی جرئت نمیکنه زنارو نگاه کنه چ برسه بگیرتشون🤣🤣بعدم تو دل کوه و بیابون گربه ماده هم پیدا نمیشه چ برسه ب زن🤣🤣

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2731

منم دلم خیلی گرفته یعنی میشه منم یردز باردار بشم

برای حال خوبم محتاج دعای شما نی نی سایتی ها هستم یه زمانی آرزوم بود مادر بشم ولی الان فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده دارم جدا میشم میشه از ته قلبتون برای آرامشم دعا کنید🙏🙏🙏
آخی منم نشستم عکس مسافرتهای جمعی با خانوادمو نگاه کردم و هی گفتم کاش همون موقع بود 

شاید بخندی من اصلا تواون عکسا نبودم ورودی ۱۰ سال بعدشون بودم

دلم کلا واسه قدیم تنگ شد دهه۹۰ کلاچرت بود

2740

من چندروزه دلم گرفته،دیشب خاستگاری خاله م بود از بچگی باهم بزرگ شدیم آرزوم بود توعقدش براش قند بسابم ذوق کنم براش از خودم کوچیکتره...لعنت ب کرونا اماالان کیلومترها ازش دورم اخرهفته عقدشه عزیزدلم ولی من حتی نمیتونم از نزدیک ببینمش لعنت ب کرونا وباعث وبانیش

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
چرا نمیشه حتمااااامیشه شک نکن

مرسی عزیزم خدا کنه

برای حال خوبم محتاج دعای شما نی نی سایتی ها هستم یه زمانی آرزوم بود مادر بشم ولی الان فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده دارم جدا میشم میشه از ته قلبتون برای آرامشم دعا کنید🙏🙏🙏
من از تنهايي:( بي كسي  و درك نشدن توسط اطرافيان

من چن وقت دیگه خاستگاریمه و پدرم به شدت باهاش مخالفه . چون فهمید ما دوست بودیم الانم استرس دارم نمیدونم چیکار کنم؟😪

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
من چن وقت دیگه خاستگاریمه و پدرم به شدت باهاش مخالفه . چون فهمید ما دوست بودیم الانم استرس دارم نمید ...

انشالله میاد باباتم میبینه وخوشش میاد وحلللله نگران هیچی نباش ۷ بار نادعلی بخون بسپاربخدا