2737
2739
عنوان

شما بودید چه جوابی می دادید به این زنداداش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53509 بازدید | 647 پست

زن داداشت گفته فامیلی تو رو میخوایم یعنی چی؟؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
رادين، آرین ، ارميتا

ماشاالله  بهشون  اسماشون  قشنگه‌. خدا حفظشون کنه .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگوپس اگه که  فامیلای تورو میزاشتن رو بچه ها که از گریه بیهوش میشدن    

همونی هستی که حتی اگه پولتو پس بدن بازم نمیتونی باهاش یه جوراب نوک سوزنی بخری؟؟همونی که اگه طرفش بری جِرِد میده؟؟  😅😂💜

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

من بودم میگفتم چی بگم زنداداش!!!!حتما بچه ها خیلی از فامیلیشون بدشون میاد چون حداقل شما اینو ده بار به من گفتین.‌

اگه انقد بچه هاتون بدشون میاد با داداش صحبت کنید یه راه حل براش پیدا کنید. 

اینو در کمال ارامش بگو‌ و رد شو.‌ 

❤👬❤
2728
نه سر سفره نه ...موقع غذا کشیدن تو اشپزخونه 

من بودم هموووون لحظه داداشمو صدا میزدم میگفتم داداش خانمت اینو میگه ، خیلی کار بدی میکنید که خانواده خانمت رو نمیگی بیان خونه ت، از این یه بعد اونا رو هم دعوت کنید که باعث کدورت نشه.

اگر همینو خواهرت جلو زن داداشت به دادشت میگفت خوبش میشد تا شوهرش بفهمه چی میگه، خودشم بدونه شما حرفش رو میزنید و ساده نیستید

بهش بگو داداشم باهمین فامیلی اومد خواستگاری ات اگه بد بود چرا زنش شدی ؟ترسیدی شوهر گیرت نیاد ؟

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه

بگو میخواستی اونموقع که داداشم اومد از ترشیدگی درت اورد کمتر ذوق زده میشدی تا بتونی خوب و بد فامیلش رو تشخیص بدی دیگه الان که خرت از پل گذشته کاریش نمیشه کرد حالا چیزیم نشده برو دعا کن شعورشون هم مثل فامیلشون از ما بگیرن 

خدایا زندگیمو بخودت میسپارم❤️
2740
اسم کار بریت چیه ؟ تو ریدی 😳

وااااااای خدااااااا نصفه شبی ترکیدم از خنده😂😂😂😂😂😂😂😂😂خداخیرت بده دختررررر

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

لعنت به آدمایی که وقتی جوابشونونمیدی نمیفهمن داری به شعورخودت احترام میزاری وفک میکنن ما جوابی نداریم واقعا لعنت بهشون

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪