2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داداشِ ، زن داداشم هم تقریبا یک ماه پیش پیکر تراشی کرد

یعد از دوهفته عفونت شدید کرد عفونت رسید به پاهاش  و دو هفته بیمارستان بستری شد و رفت اتاق عمل و  حالللش به شدت وخیم  شد بهش گفتن احتمال اینکه پاتو قطع کنیم هم هست ولی خداروشکر   دیروز مرخص شد ولی میگن خیلی درد داره خیلی هم  کم خون شده و لاغرررر😫

خلاصه که بکش و خوشکلم کن🙄

‌نه تو آسمون نه رو زمینیم انگار که خوابیم کابوس می بینیم ... 💔
2731
2738
ای بابا خب ورزش کنن من خودم از 70 رسیدم به 50 با ورزش و رژیم الان هرررکاری میکنم یذره چاق نمیشم ان ...

چطوری جون من بگو

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

این عمل فوق العاده خطرناکه یه خانمی هم تو اینستا دیدم ک دکتر ب کبدش فکرکنم اسیب زد فوت کردن

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

یه ماه پیش یه نفر که میشناختیم تازه وضعش خوب شده بود ولی چاق بود البته نه خیلی زیاد رفته بود عمل کنه فوت شد

حالا اینم دومین تاپیک که مینویسن یکی اینجوری مرده

دیگه از هر چی عمل زیبایی بدم میاد

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706