2777
2789

😍عکس میزارم از ایده ها و لباسای یلدایی😍😍همتون بیاین ذوق کنین جیییییغغغ.نظرتونو بگین اگه ایده یا مدلی دارین شما هم بزارین😁😁🍉🍉🍉

ایده ای ندارم فقط قسمت خوراکیاش دوست دارم😍😋😋😋

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جووون بزار

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
فک کنم اول باید یکیتون بهم یاد بدین چجوری عکس بزارم😂🍉💔

خسع نباشی🥴🥴🥴

گذاشتی منو ریپلایم کن

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

لاک طرح هندونه بزنین💅🍉

بادکنک فویلی طرح هندونه بگیرین دستتون واسه ژست عکاسی(دیجی کالا و پاساژ موجوده)🎈🍉

لباستون  قرمز یا لااقل یه قسمتیش قرمز باشه💃

کیک یلدایی بگیرین یا درست کنین مثلا کیک انار عالیه🎂

شمع طرح هندونه بگیرین واسه کیکتون🧨

لامپا رو خاموش کنینو با کیک عکس بگیرین😍

گردنبند و دستبند هندونه یا انار خیلی جذابه❤

اگه کفشون قرمز باشه خیلی شیک به نظر میرسین😍

جوراب هندونه ای بانمکه واسه خودتون یا دختر کوچولوهاتون🍉

رژ قرمز محشره👄

سایه طرح هندونه بزنین (عکسشو میزارم)😍

ژله طرح هندونه درست کنین😍🍉🍉