2733
2734
عنوان

اگر نتونین هیچ وقت بچه دار بشید

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 37 پست

آدم تا وقتی بچه نداره فکر می‌کنه وای چقدر بد،دیگه به چه امید زندگی کنم،اما وقتی بچه دار میشه تازه می‌فهمه که اگه جایی اشتباه کنه و بچه رو خوب بزرگ نکنه،در گناه بد زندگی کردن اون طفلک هم شریکه،خلاصه اینکه آوردن یه طفل معصوم به این دنیای پر از بدی،خودش خیلی کار خوشایندی هم نیس

من اگه تجربه الانمو داشتم صد در صد دو دستی به شوهره میچسبیدم،بچه رو خدا بخواد میده دیگه،نخوادم نامیده حتما حکمتی داره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهش میگم مشکل از منه تا ببینم عکس العمل و رفتارش اینا چطوری میشع !! 

خخخ هوشمندانه بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

اگر از لحاظر دلی نتونید بچه دیگع جز بچه خودتون رو بپذیرید چی؟؟

خوب میشه آدم هزینه زندگی چندتا بچه رو بده ولی نیاره پیش خودش

من واقعا در توانم نیست برای بچه ای که مال من نیست مادری کنم

من شوهرم مورفوش ۲٪ 

همین حدفو زد گفت من نمیتونم طلاقتو بگیر از همه نظر عالیه

الان پیگیر iuiهستیم گفتم دوسال دگ وضع بدتر میشه ضعیفتر میشه

۱بارم میخاستم کنسل کنم نذاشت

2740
زمان زلزله کرمانشاه چقدر بچه بی پناه بودن  یه بچه از پرورشگاه بیارین

اتفاقا میخواستیم همینکارو کنیم اما نشد

البته کلی نوشتم 

چون هنوز امید هست برای بچه دار شدنم

اگر از لحاظر دلی نتونید بچه دیگع جز بچه خودتون رو بپذیرید چی؟؟ خوب میشه آدم هزینه زندگی چندتا بچه ر ...

اگه ببینیش میتونیا

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
من شوهرم مورفوش ۲٪  همین حدفو زد گفت من نمیتونم طلاقتو بگیر از همه نظر عالیه الان پیگیر iuiهس ...

منم باید آی وی اف کنم

من دلم بچه ای رو میخواد که از خودمو شوهرم باشه

من که از خدامه بدونم بچه دار نمیشیم ولی اگه بچه دوست دارید از پرورشگاه بیارید

واییی تو اون یکی تاپیکم بودی 

مو به تنم سیخ میشه با حرفت 

خدا نکنه 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
خوب  از خودتونه دگ فقط ب صورت طبیعی نیست دستگاه و دکتراهم کمک میکنن

اگر بشه عالیه

خیلی میترسم

آخرین بار دکتر خیلی ناامیدم کرد به همسرم نمیگم 

ولی واقعا تو دلم غم بزرگی هست 

2706