2733
2739
عنوان

بچها کیا معنوی ان. یه دیقه بیاین منظورمو توضیح دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 39 پست

در این راستا  ،  بنظرم. بهتر باشه  این دو تا  کتاب رو مطالعه کنید  تا  بتونید  راه درست رو تشخیص و انتخاب کنید 

سه دقیقه در قیامت

بازگشت

کتاب های کوتاه  ولی  بسیار تاثیر گذار و روشنگری  میتونن باشن براتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ ادمی با این خصوصیات که صد. درصد. فقط فکر معنویات باشه وجود نداره هرکسی هم ادعاشو داره بعدها مشخص میشه فقط مهارتش در دروغگوی از بقیه بیشتره وگرنه همه بین منافع خودشون و دیگران فقط منافع خودشون رو قبول میکنن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
شوهر من بعضی وقتا حرصم میگیره ازش😑

چرا حرصت بگیره عزیزم حقیقتو نمیشه پنهان کرد حالا مثلا من مادرشوهرم یه حرف میزنه میام خودمو اذیت میکنم شوهرمو اذیت میکنم یا لباسم از جاریم پایین تر باشه ناراحت میشم یا اشتباهی ک تو گذشته کردم داره مخمو میخوره مردم چی فکر میکنن. الان دارم فکر میکنم 50 سال دیگه کدوم اینا واسم مهمه?? قطعا هیچکدوم و فقط شادی و بیخیالی ک تجربه کردم تو ذهنم جز خاطرات خوشم میمونه پس چرا خودمو اذیت کنم فقط واسه 50 سال? یا کمتر??? پنجاه تا 365 روز خیلی کمه ها 

چرا حرصت بگیره عزیزم حقیقتو نمیشه پنهان کرد حالا مثلا من مادرشوهرم یه حرف میزنه میام خودمو اذیت میکن ...

اون که آره منم به این چرت و پرتا اهمیت نمیدم ولی بالاخره تو زندگی دغدغه های مهمی ام هست

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
چطوری

یه مشاور هست طبق آیات قران آموزش سبک زندگی درس میده خب 

مثلا یکیش این بود تو یه آیه میگه تو اون دنیا تو هیچ کدوم از اعضای خانواده ات وهیچکس رو نخواهی شناخت پس رفتار هیچکس نباید خوب بودن منو خدشه دار کنه مثلا همسرم بهم بدی کنه خب نمره اون کسر میشه من حق ندارم بد باشم 

من آدم معنوی هستم اما نه صرفا معنوی

دنیا و لذتهای دنیوی هم برام اهمیت داره

بنظرم تعادل خوبه نه اینکه فقط فکر آخرت باشی و غافل از دنیا و یا برعکس

من دوست دارم غذای خوب بخورم لباس خوب بپوشم تفریح برم خرج بکنم با شوهرم همبستر بشم و...

اما اما واجبات انجام میدم (نماز و روزه و...)

سعی میکنم انسان باشم و انفاق میکنم

سعی میکنن تهمت نزنم دروغ نگم دل کسی نشکنم بین آدما فاصله و جدایی نندازم و دو رو نباشم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2740
ینی من الان به رشته م علاقه ندارم بگم ولش دو روزه دیگه میمیرم ..کاش میشد اینجوری باشم ولی نمشه غصه ن ...

قطعا ک باید دنبال چیزی باشی ک خوش باشی منم میگم دنیا ارزش غصه خوردن نداره فقط واسه این مدت کم من قبلا میگفتم این چی میگه اون چی میگه اما الان میگم فقط دوس دارم خوش باشم خوش و هیچی اذیتم نکنه اگرم کرد بگم ولش بابا همش یه مدت کوتاه تو دنیام

ینی من الان به رشته م علاقه ندارم بگم ولش دو روزه دیگه میمیرم ..کاش میشد اینجوری باشم ولی نمشه غصه ن ...

نه نیتت باید معنوی باشه مثلا خیلی عالی درس بخون که علمت رو در راه خدا خرج کنی نه برای کسب جایگاه در کنار مردم

من آدم معنوی هستم اما نه صرفا معنوی دنیا و لذتهای دنیوی هم برام اهمیت داره بنظرم تعادل خوبه نه این ...

آفرین منم اینجورم اما میخوام دیگه هیچی اذیتم نکنه کسی یا چیزی اگ دیدم داره اذیتم میکنه غصه دار نشم واسه این مدت کوتاه لپ کلام بیخیال باشم و رااااااحت اخه ادم حساسی ام میگم ارزش نداره بابا تو این مدت کم ک مسافرم تو دنیا حساس باشم راحته راحت میخام باشم

من آدم معنوی هستم اما نه صرفا معنوی دنیا و لذتهای دنیوی هم برام اهمیت داره بنظرم تعادل خوبه نه این ...

همه اونچیزای دنیوی که گفتی با نیت برای رضای خدا برات ثواب اخروی هم مینویسن

هیچ ادمی با این خصوصیات که صد. درصد. فقط فکر معنویات باشه وجود نداره هرکسی هم ادعاشو داره بعدها مشخص ...

سلام دوستم ☺️

مثال نقض ش  ؛ شهدا هستن  ، منافع خودشون  و خانواده شونو  ندیدن  ،  فقط برای رضای خدا  رفتن ب میدان  ... 

حالا از شهدای مقاومت  و جنگ تحمیلی بگیریم  تا شهدای مدافع سلامت 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
نه نیتت باید معنوی باشه مثلا خیلی عالی درس بخون که علمت رو در راه خدا خرج کنی نه برای کسب جایگاه در ...

چون رشتمو دوس ندارم حوصله ندارم عالی بخونم راه چاره ای هم ندارم تغییر رشته نمیتونم بدم 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚