2733
2734
عنوان

بچها کیا معنوی ان. یه دیقه بیاین منظورمو توضیح دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مشاور هست طبق آیات قران آموزش سبک زندگی درس میده خب  مثلا یکیش این بود تو یه آیه میگه تو او ...

چ خوووب

این مشاوره کجاست؟!

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
2728
سلام دوستم ☺️ مثال نقض ش  ؛ شهدا هستن  ، منافع خودشون  و خانواده شونو  ندیدن &n ...

سلام عزیزم

دیدگاه متفاوتی داریم یه کم خواندن تاریخ و روانشناسی و سالها دیدن ادما در جوامع مختلف  بهم نشون داده بارزترین صفت بین ادما خودخواهیه یه حس که باعث میشه تو در هر لحظه انتخابهایی رو  بکنی که فکر میکنی برای خودت بهترینن دقیقا برای خودت  ،کلی نوشتم دیدم جای بحثش اینجا نیست  توی فامیل و دوستان خودم کسایی بودن که چه توی جنگ چه الان در این اوضاع واقعا مظلومانه رفتند و قابل احترامند چون همگی بهشون مدیونیم اما این دیدگاهمو تغییر نمیده 

به هرحال موفق باشی   

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
سلام عزیزم دیدگاه متفاوتی داریم یه کم خواندن تاریخ و روانشناسی و سالها دیدن ادما در جوامع مختلف&nbs ...

من هم براتون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چون رشتمو دوس ندارم حوصله ندارم عالی بخونم راه چاره ای هم ندارم تغییر رشته نمیتونم بدم 

همین مشاور میگفت من دوست دارم خودش شیطانه چرا بابد طبق دوست داشتن ها بریم این خودش یه چیز مادیه تو بیا له خاطر خدا این رشته ای که دوست نداری رو عالی بخون بگو نیت میکنم در راه تو با این رشته کارکنم ببین برات دلنشین میشه یا نه اگه نتیجه داد تگم کن

2740
همین مشاور میگفت من دوست دارم خودش شیطانه چرا بابد طبق دوست داشتن ها بریم این خودش یه چیز مادیه تو ب ...

نه نمیشه زورکی که نیست خدا خودش در دل و درون هرکی یه استعداد و علاقه ای نهفته که باید بره دنبالش و شکوفاش کنه ...علاقه من یه چیز دیگه بود که موفق نشدم و الان هم راه برگشتی ندارم...ادم اگه برای چیزی که علاقه نداره بهترین تلاش ها هم بکنه موفق نمیشه چون راه کج رفته راه بیراهه ست 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
نه نمیشه زورکی که نیست خدا خودش در دل و درون هرکی یه استعداد و علاقه ای نهفته که باید بره دنبالش و ش ...

خب راه برگشتی نیست یا باید بذاری کنار یا خیلی عالی ادامه بدی حد وسطش یعنی نابودی