2737
2739
عنوان

دوست پسر بیشعور احمقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 54 پست

شاید لاف اومده ک همه اونا مال خودشه 

بعدشم اگه مطمعنی پول داره 

پول این تولدی ک گرفتیو ازش بکش بعدشم کات کن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضای قبلیتو یادمه. خوشحالم ک الان دیدم یهو امضات این شده. انشالله امضای منم مثه تو تغییر کنه😍

مررسي عزيزدلم😍❤️😍

انشاالله ك تغيير ميكنه گلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
حالا اینقدرم خوب نیست

والا خوب بود و راضیم. به همه هم توصیه میکنم هرگز ی پاپاسی واسه پسر جماعت ک به قول و قرارش تضمینی نیس مایه الکی نذارن. چون اگه طرف بذاره بره لاقل دیگه خیلی غصه نمیخوری

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.
والا خوب بود و راضیم. به همه هم توصیه میکنم هرگز ی پاپاسی واسه پسر جماعت ک به قول و قرارش تضمینی نیس ...

واسه منم همینجوریه همیشه طلبکارم😂

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
2738
واسه منم همینجوریه همیشه طلبکارم😂

خوب میکنی گلم. بخدا اینقد بش بی محلی میکردم خودش جونش برام در میرفت. پسرا یه خاصیتی دارن برعکس ما زنها که اگه یه خوبی براشون کنی فک نمیکنن لطفته میگن وظیفته. البته اینا واسه دوران دوستیه. بعد از ازدواج دیگه هردو باید واسه هم تلاش کنن. 

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.

بعد دیروز با دوستام رفتم بیرون بهش نگفتم شاکی شد منم گفتم تا وقتی برات ارزش داشتم میگفتم بعدم ب روش آوردم ک ناراحتم اونم فقط معذرت خواهی کرد و بازم هیچ کاری نکرد

هر پسریو انقدر تحویل گرفتین منتظر همچین برخورد هایی باشید 

کاملا جدی گفتم 

مال من فرق داره هم نداره

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
عزیزم شماره دعا نویسرو بده

بله؟ اشتباه گرفتی عزیزم. من اصلا اعتقاد ندارم به این چیزا

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
بعد دیروز با دوستام رفتم بیرون بهش نگفتم شاکی شد منم گفتم تا وقتی برات ارزش داشتم میگفتم بعدم ب روش ...

کلا چقد هزینه کردی واسه اون تولده؟ 

2706