2737
2734
عنوان

حس میکنم نمیتونم عشق رو تجربه کن

162 بازدید | 28 پست

حس میکنم چون معمولی ام و خوشگل نیستم نمیتونم عشق رو تجربه کنم کسی عاشق من نمیشه

یه روز روزهای سختم تموم میشه میرم میزنم به شونه روزگار میگم جنبه رو حال کردی؟ همش گذشت👑

ین حرف رو نزن آدما با قلبشون عاشق هم میشن...اون کسی که عاشقت بشه بدون قلب قشنگتو دیده که عاشق شده

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشق ربطي به خوشكلي يا زشتي  پولداري يا بي پولي نداره فراتر از اين چيزاس بنظر

ای کاش بشه

یه روز روزهای سختم تموم میشه میرم میزنم به شونه روزگار میگم جنبه رو حال کردی؟ همش گذشت👑
2738
اصلا عاشقی ربطی به این چیزا نداره یه درد بی درمونیه که تا آخر عمر باهاته بنظرم واسه کسی بخای دعای خی ...

مگه عشق بد؟

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
خیلی فکرت مسخرس ...عاشق چاقی و لاغری خوشگلی و زشتی پیری یا جوونی حالیش نیس ....

پس اینکه میگن عشق در نگاه اول چیه.؟ 

2706