2737
2734
عنوان

دنیا همسرم هستم با کاربری خواهر شوهر جان😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دل به دل راه داره خخخ 

ازت متنفرررررررررررررررررمممممم پررررریاااااااا برووووووو بروووووعوضی برووووووووووووو از جلوچشام خفه شووووووووو غلط کردی ناز میکردی میگفتی نمیام😒😒😒😒😒

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2738
ازت متنفرررررررررررررررررمممممم پررررریاااااااا برووووووو بروووووعوضی برووووووووووووو از جلوچشام خفه ...

اسکول 

به خاطر تو اومدم باهات بحرفم لیاقت نداری وگرنه من با کاربری کس دیگه فعالیت نمیکنم بی لیاقت

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
بابا یارو هر دفعه یه کاربری میسازه میاد میره رو مخ من منم که این دفعه زدم به سیم اخر

خخخخخ  از دست اینا حال دارنا

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
ازت متنفرررررررررررررررررمممممم پررررریاااااااا برووووووو بروووووعوضی برووووووووووووو از جلوچشام خفه ...

پدرم درآورد  فعلا که من بستری ام . پری را فوش بدین

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706